Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? (/Temat-Pazdziernik-2016-w-co-w-tym-okresie-najlepiej-zainwestowac-139423)

Strony: 1 2


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - adik7276 - 19-10-2016 16:07

Akurat w całej trójce która podałem ludzie utopili ładną kasę bo programy ładnie działały na początku po czym zaczęły się kombinacje i kranik zakręcono. MXR działa już sporo czasu bo mają cel zeby ciągnąć to jak najdłużej i jednocześnie zarobić jeszcze więcej gdy program padnie. W końcu się zescami to oczywiste, ale działa już długo i projekt można uznać za bardzo udany.

Zamiast wchodzić do programów poleconych przez liderów warto śledzić właścicieli programów i ich stare projekty próbując się uchronić przed utopieniem kasy.

Ivan Kaweono właściciel adboni dawniej zamknął inny projekt (GetAdsProfit jak dobrze pamiętam) po czym powstało adboni. Mimo wcześniej utopionej kasy ludzie dalej wchodzili w nowy projekt i w nim też kase teraz utopili.
Jak ktoś jest złodziejską k*rwą to się w jego hyipa nie wchodzi. Każdy projekt się zescami ale jak ktoś go zamyka po dwóch miesiącach to o jego następnym projekcie nie powinno się nawet myśleć.

Właściciel z MXR Ma póki co bardzo dobrą opinie w sieci i program stoi, cieszy się popularnością. W taki projekt warto wejść bo widzisz same plusy tej piramidki.

Teraz dla porównania:
Adboni było hitem w Niemczech - eventy, spotkania ! Ogień (gdy projekt ruszył mieszkałem akurat w niemczech przez jakiś czas) - i nagle złodziej zakręcił kranik. PO RAZ KOLEJNY.

Addivision miało mieć realnych adminów i to było za każdym razem podkreślane a się okazało całkiem odwrotnie - jedno wielkie oszustwo.

Wiele programów które polecali "liderzy" okazało się klapą i padały niedługo po starcie. Zamiast brać ślepo to co dają "liderzy" - wole sam przeanalizować kto stworzył dany projekt, poznać jego dawne hyipy i wtedy zdecydować czy w niego wejść czy nie.

Zamiast patrzeć na popularność programu lepiej ruszyć głową.

Ps. To nie żaden hejt. mam nadzieje że ktoś weźmie to pod uwage zanim wejdzie w kolejny "hit" promowany przez polską "czołówke"


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - Damiano1985 - 20-10-2016 23:06

Wszystko zależy jakich się ma liderów. Ja współpracuję moim zdaniem z bardzo konkretnym zespołem, mającym wieloletnim doświadczeniem w tego typu biznesach. Mówią prostą rzecz: nie ma idealnego biznesu i nie będziesz zarabiał jeśli nie będziesz dywersyfikował. Jednak żeby dywersyfikować trzeba najpierw gdzieś zacząć robić zysk, a właśnie MX World jest w tym momencie nadal najlepszym programem, mimo rocznego już stażu na necie. James zapowiadał że program ma działać do 2020, jednak tego nigdy na 100% nie będziesz pewny, jednak aktualne kroki, rozwój, decyzje i brak zmian w programie z naliczeniami dają nam przekonanie że na dzień dzisiejszy jego produkt ma się dobrze.