Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? (/Temat-Pazdziernik-2016-w-co-w-tym-okresie-najlepiej-zainwestowac-139423)

Strony: 1 2


Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - leman - 16-10-2016 22:28

Witajcie pytanie jak w temacie:
Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ?
Korzystałem swego czasu z MPA do czasu aż padło i przerwałem swoją historię z revshare w co teraz warto inwestować ?
liczę na pomoc Smile


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - osk4rr - 16-10-2016 22:34

Chodzi ci o programy revshare?
Teraz polecałbym TheAdsTEAM wygląda naprawdę dobrze, możesz zerknąc na temat i przeanalizować sobie informację. Jak coś to pisz chętnie odpowiem na pytania i pomogę we wszystkim Smile


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - rafi213 - 16-10-2016 22:40

także polecam TheAdsTeam, nowy rev share na każdą kieszeń myślę .


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - ASTONEQ - 16-10-2016 22:50

Nie tyle co inwestować, a bardziej się zainteresować programem to tak jak osoby powyżej pisały Wink


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - todek78 - 17-10-2016 08:15

Jeżeli nie szukasz revshare i na dłużej, to polecam Adpackpro. Nie ma tu szału i 2% lub więcej dziennie, a niecały 1%, ale to realna firma z produktami, działająca również offline, wkrótce też nowe możliwości zarobku dla ludzi bez pieniędzy na start.
Zapraszam do wątku, gdzie właśnie umieściłem nagrania webinaru i hangoutu z osobą współpracującą z firmą: http://zarabiam.com/Temat-Adpackpro-129092?pid=1556143#pid1556143


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - 11natinka11 - 17-10-2016 14:46

Korzystając z tego, że temat jest z pytaniem dołączę swoje pytanie. Jakie doradzacie revshare, gdzie najwięcej można wyciągnąć z darmowych reklam? Ostatnio pomyślałam że revshare z darmowymi klikami można potraktować jako lepszą alternatywę dla buxów, bo są lepiej płatne kliki.


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - kanibal54d - 19-10-2016 12:01

W siebie Smile


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - Captain - 19-10-2016 12:06

Ja jako osoba mająca już pewne doświadczenie w hyipach powiem tak:

Wchodź tylko i wyłącznie w takie naprawdę dobrze zapowiadające się programy, które cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem, mają znanych adminów itd.
Takie programy pojawiają się gdzieś mniej więcej raz na 2-4 miesiące. Poprzednim takim programem jest My24hourincome, ale już jest za późno aby dopiero teraz w niego wchodzić (trzeba na starcie by minimalizować ryzyko).
Nie wiem czy pojawiło się coś nowego, dostatecznie godnego uwagi, ale nie widziałem nic specjalnego.

Nie wchodź w żadne 'średniaki' i szeregowe hyipy/revshare jakich wiele bo tylko utopisz kase. Ja dużo $ straciłem wchodząc w takie przeciętne programy. To istna kopalna scamów.
Wchodź wyłącznie w te największe i najlepiej się zapowiadające. A jako, ze pojawiają się raz na pare czy kilka miesięcy to gdy aktualnie nie ma żadnego nowego to zbieraj pieniądze aby je zainwestować gdy już się takowy pojawi. I nie przepuszczaj ich w podrzędnych mniej popularnych programach.


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - adik7276 - 19-10-2016 14:03

Nie zawsze warto wchodzić tam gdzie wchodzą "liderzy", a tak wnioskuje z Twojej wypowiedzi skoro mówisz że warto wejść do popularnych programów
Trzeba iść za głosem serca Smile yy tzn za głosem mózgu.

było MyAdCubes, adboni, AdsDivision i inne - to też były ładnie zapowiadające się programy z dużą popularnością które teraz leżą, poza adboni które już jest bliskie dna.


RE: Październik 2016 w co w tym okresie najlepiej zainwestować ? - Captain - 19-10-2016 15:34

A jak długo podziałały?


Ja za sukces programu uznaje gdy działa on wystarczająco długo aby osoby które weszły na starcie zdążyły odzyskać wkład i zarobić przy założeniu, że jak najkrócej reinwestowały.

Bo baaaardzo wiele hyipów i revshare scami się zanim w ogóle zdaży się odzyskać wkład i to nawet gdy wchodzi sie na starcie. Wiem z doświadcznia.