Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia (/Temat-Goldsmugglers-0-5-w-5minut-pierwszego-dnia-139398)

Strony: 1 2


Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - Hopekk94 - 16-10-2016 13:57

Eloszka chcialem Wam przedstawic projekt twórców Goldentowns
Strona troche ma ale dopiero dzis odkrylem stronke sprawdzajac wartosc golda z Goldentowns Tongue
A wiec jest to gra w ktorej mamy na celu zarabianie Golda / wymienianie go na $$
Mozna prowadzic firme , ale do jej zalozenia trzeba jakos 10-15$ wiec zbieram narazie Smile


GoldSmugglers to gra ekonomiczna gdzie gracze mogą zamieniac wirtualne złoto w prawdziwe pieniądze Smile Mozna Zakładac firmy, bawić się w politykę odkrywac przesliczne miejsca w 3d

Mozemy pracowac dla innych graczy lub pobrac gierke ze stronki i poprostu chodzic i otwierac skrzynki Smile
Ja majac 7 energii uzbierane zarobilem 60 centow poprostu chodząc po plaży xD
a pracując dla innych bym zarobil moze z 5 Smile

Mozna kupowac ubranie papierosy auta domy itd aby szybciej regenerowac energie Smile

Wszystkich zainteresowanych proszę o rejestrację z refka ^^
Jak dowiem sie czegos ciekawego to na pewno napisze Smile

Płatności BITCOIN od 5$ wypłata a wpłata od 0.01BTC (7$ jakos)
Hajsy wypłacają na pewno bo z Goldentowns wypłacałem swego czasu , wiec to nie oszuci Smile
Polecam Smile
Oto efekty zbierania 5minut

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Ref Huh : http://www.GoldSmugglers.com/?i=938
Nonref : http://www.GoldSmugglers.com Xpokerface


Zapomniałem dodać że mozna kupowac i sprzedawac akcje gry Smile
Dywidendy co 2 tygodnie Smile

Wiedze że jest zainteresowanie więc może jak utworze firme to spróbuje Wam dać dobre warunki pracy xD


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - Hopekk94 - 16-10-2016 18:21

Pierwsze 5 osob ktore zdobędą 1 Gold otrzymają ode mnie REFBACK 0.1 GOLD ( 0.5$) Smile
Dupa nie ma 10% z refferali jak gdzies tam pisali :/ Dam forum goldy Wink


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - qortak - 16-10-2016 19:25

Goldentowns było niezle, ciekawe jak to Wink
poszlo z refa


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - Hopekk94 - 16-10-2016 20:50

Na prawde polecam chodzic po mapce zamiast pracowac Tongue Duzo bardziej oplacalne Tongue Ale nie zaczynajcie chodzic majac mniej niz 5 energii bo nic nie otworzycie (sam sie przekonalem ) za malo czasu na znalezienie skrzynki i odnalezienie sie w terenie Big Grin
i chyba (choć nie jestem pewien) zabiera 1 energii za samo uruchomienie mapki Tongue BO jak mialem 1,4 to na mapce pokazalo tylko 0,4 Tongue
Jeśli odkryje cos nowego będę się dzielić na bieżąco Smile
Edit:
Ze wwszystkich refów tylko jedna osoba pobrala mapke ... Oplaca sie na prawde pobierac Smile


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - qortak - 16-10-2016 21:27

i jeszcze ja pobrałem mapke, więc druga osoba Wink
szkoda ze majac energii tylko na jednego, ale trafil mi sie duzy chest wiec taki plus Wink


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - Captain - 17-10-2016 01:56

Zarejestrowałem się. Przekaż później ten refback Wink


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - lubie_pieniądze - 17-10-2016 05:33

(17-10-2016 01:56)Captain napisał(a):  Zarejestrowałem się. Przekaż później ten refback Wink
Refback jest dla 5 nie zarejestrowanych ale tych którzy uzbierają 1gold.
Pozdrawiam


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - Captain - 17-10-2016 10:44

Jak to z tą pracą jest? Opłaca się w ogóle tym interesowac czy tylko korzystać z mapy i otwierać skrzynki?

A jeśli się opłaca to co tam wybrać, jaką dokładnie? I czy opłaca się kupować jakieś wspomagacze za golda?


A i czy czy jest jakis max limit posiadanej energii czy nie i można np logowac sie raz na parę dni?


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - maxiu170 - 17-10-2016 12:51

Zarejestrowałem się, bardziej dla zabicia czasu niż z chęci zarobku. Przydałby się jakiś mini poradnik dla początkujących.


RE: Goldsmugglers 0.5$ w 5minut pierwszego dnia - Hopekk94 - 17-10-2016 16:27

Mini poradnik ciezko stworzyc mając doświadczenie dwóch dni xD
Jest problem ... Myślałem że bedzie 10% z refferali jak w innych ich grach , a tu dupa ... 0% ze skrzynek i jakos 1% z pracy...
Chcąc Wam to wynagrodzic wysle każdemu z Was po 1FG i dam reputka jeśli tu napiszecie swój nick z gry Smile
Będe dawac 1FG i reputka za każde 30min przepracowane w grze Smile