Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buk bez weryfikacji dowodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Buk bez weryfikacji dowodu (/Temat-Buk-bez-weryfikacji-dowodu-139397)



Buk bez weryfikacji dowodu - tomono123 - 16-10-2016 13:47

Cześć.

Mam 17 lat do pełnoletności brakuje mi jeszcze kilku miesięcy. Zamknęli u mnie w mieście buka stacjonarnego i postanowiłem spróbować działać teraz przez internet. Tylko jakiego mi polecicie, żeby nie żądał skanu dowodu, itp? I żeby mi się nie przyczepił przy wypłacie? Konto w banku mam, karte bankową mam, paypala również, więc to nie problem. Nie gram na jakieś ogromne sumy. To tylko na to przejściowe kilka miesięcy do osiemnastki. I ważne żeby był to bukmacher zarejestrowany w Polsce, bo nie chce mieć później problemów. Jak podacie jakiś, to proszę podajcie z góry jak wygląda weryfikacja, itp.

Z góry dzięki.


RE: Buk bez weryfikacji dowodu - Bennassi - 16-10-2016 13:51

Jedynym sensowym wyborem jest bet-at-home, tam praktycznie nigdy nie weryfikują chyba że przy większych sumach. Jeżeli chodzi o grę dla zabawy jak najbardziej polecam Smile


RE: Buk bez weryfikacji dowodu - adamsonm - 16-10-2016 17:14

co do BAH weryfikowali mi 1 z 2 kont gdzie wypłacałem jakieś grosze więc nie wiadomo. Na bet365 kiedyś wysyłali list z kodem jako weryfikację więc można było grać mając 5 lat. Zastanawia mnie natomiast podejście, że nie chcesz grać u buków zarejestrowanych poza krajem bo boisz się konsekwencji a chcesz grać jako małolat. Poczekaj w takim razie te kilka miesięcy Smile


RE: Buk bez weryfikacji dowodu - lubie_pieniądze - 16-10-2016 17:34

anonibet jest najpewniejszy i anonimowy.
Płatności poprzez btc


RE: Buk bez weryfikacji dowodu - radek0389 - 16-10-2016 17:52

(16-10-2016 13:47)tomono123 napisał(a):  Cześć.

Mam 17 lat do pełnoletności brakuje mi jeszcze kilku miesięcy. Zamknęli u mnie w mieście buka stacjonarnego i postanowiłem spróbować działać teraz przez internet. Tylko jakiego mi polecicie, żeby nie żądał skanu dowodu, itp? I żeby mi się nie przyczepił przy wypłacie? Konto w banku mam, karte bankową mam, paypala również, więc to nie problem. Nie gram na jakieś ogromne sumy. To tylko na to przejściowe kilka miesięcy do osiemnastki. I ważne żeby był to bukmacher zarejestrowany w Polsce, bo nie chce mieć później problemów. Jak podacie jakiś, to proszę podajcie z góry jak wygląda weryfikacja, itp.

Z góry dzięki.
Po pierwsze musisz mieć na uwadze, że znani internetowi bukmacherzy, jak bwin, expekt, bet_at_home, betclick, bet365, działają niezgodnie z polskim prawem, są w Polsce nielegalne. To że strony są w języku polskim, mają polski dział supportu, czy też reklamuje ich Boniek czy Borek, nic nie znaczySmile.

Jak chcesz działać w firmie zarejestrowanej w Polsce, to masz bardzo wąską ofertę, tak naprawdę STS i Fortuna. Gdzie obie firmy dają tylko pewną namiastkę gry online.

Jeśli zdecydujesz się grać w "nielegalnym" w Polsce bukmacherze, to na starcie odpuść bet_at_home, ich marża jest porażąjącaRolleyes