Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dawbet - typowanie wyników sportowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dawbet - typowanie wyników sportowych (/Temat-dawbet-typowanie-wynikow-sportowych-139391)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 20-10-2016 13:33

(20-10-2016 12:47)Robaczek12 napisał(a):  Ja proponuje zagrac ten mecz. Jak dla mnie pewniak
Osmanlispor - Villarreal 2 Kurs 2,30

Ten mecz też postawiłem, uważam podobnie jak Ty Smile tutaj nie dodaje wszystkich typów które gram, tylko część Tongue


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - borahopie - 20-10-2016 14:31

Postawiłem Big Grin zobaczymy czy siądzie xD

Jak macie jeszcze jakieś typy to z przyjemnością podejrzę Big Grin


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 20-10-2016 15:15

(20-10-2016 14:31)borahopie napisał(a):  Postawiłem Big Grin zobaczymy czy siądzie xD

Jak macie jeszcze jakieś typy to z przyjemnością podejrzę Big Grin

Mam nadzieję, że nie postawiłeś tych trzech zdarzeń na jednym kuponie? Big Grin

Jeszcze jeden, warty uwagi typ z Arabii Saudyjskiej na dzisiaj Wink

3. Liga Arabii Saudyjskiej (Premier League): Al Khaleej Saihat - Al Hilal Riyadh / TYP: 2 i OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA - NIE / KURS: 2.10 (bet365) / GODZ. 19:00

Al Hilal nigdy nie przegrało z drużyną gospodarzy oraz od 8 meczów nie stracili z nimi bramki. Myślę, że warte zagrania Wink


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - TikTak - 20-10-2016 18:44

nie zaciekawie to wygląda 2:0 ...jak sie chłopaki zaopatrujecie?


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Robaczek12 - 20-10-2016 19:23

Juz 2-1 i czerwona karta jest szansa panowie


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - TikTak - 20-10-2016 19:26

było by 2:2 ale karny nie wykorzystany


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Robaczek12 - 20-10-2016 19:42

Golllllllllll 2-2 zostało juz 15min moze sie uda


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - TikTak - 20-10-2016 20:07

nie udało sie Viareall jest słaby jak małe piwo....


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 20-10-2016 21:06

Cholera... myślę nad założeniem grupy na fejsie i wtedy można relacjonować wszystko na żywo. Ja osobiście jak było 2:2 zamknąłem zakład i wyszedłem troszkę na +. Tutaj tego nie pisałem bo zanim bym napisał to mogliby strzelić czy skończyłby się mecz... To że podaję tutaj typy, nie znaczy że wszystkie wejdą, czasami trzeba być bardziej ostrożnym i zamknąć zakład i być na lekkim plusie, bądź na lekkim minusie, ale ciężko tutaj was informować o wszystkich moich ruchach. Będę myślał nad założeniem grupy, jeśli będą chętni na ten pomysł. Pozdrawiam was serdecznie i niestety jeśli patrzeć na to co tutaj podałem to bardzo słaby dzień.

Mecz z Arabii Saudyjskiej: Al Khaleej Saihat - Al Hilal Riyadh również zamknąłem jak było 5:0 w około 85 minucie i przy postawionej stówie, byłem 100zł na plusie, a w 89 minucie gospodarze strzelili - można powiedzieć że historycznego/honorowego gola i mecz zakończył się wynikiem 1:6


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - borahopie - 21-10-2016 07:34

Witam, Big Grin

Panowie jakieś typy na dziś?? Big Grin