Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dawbet - typowanie wyników sportowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dawbet - typowanie wyników sportowych (/Temat-dawbet-typowanie-wynikow-sportowych-139391)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 18-10-2016 09:50

Typy na dzisiaj:

1. Liga Mistrzów: Real Madryt - Legia Warszawa / TYP: +3.5 ŻÓŁTYCH KARTEK / KURS: 2.0 / GODZ. 20:45
2. Liga Mistrzów: Leicester City - FC Kopenhaga / TYP: 1 / KURS: 2.05 / GODZ. 20:45

Jeszcze może się czymś dzisiaj podzielę. Pozdrawiam was i życzę szczęścia, bo w bukmacherce to 50% sukcesu Wink


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 18-10-2016 13:10

Mam jeszcze jeden typ warty uwagi na dzisiejszy mecz polskiej drużyny w Lidze Mistrzów Wink

3. Liga Mistrzów: Real Madryt - Legia Warszawa / TYP: BTTS - NIE / KURS: 1.50 / GODZ. 20:45


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Mea - 18-10-2016 13:18

Myślę nad Leicester i BTTS-NIE na jednym kuponie myślisz, że to dobry pomysł Smile??


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 18-10-2016 13:40

(18-10-2016 13:18)Mea napisał(a):  Myślę nad Leicester i BTTS-NIE na jednym kuponie myślisz, że to dobry pomysł Smile??

Myślę, że tak, sam zrobiłem jeden taki kupon i myślę że wejdzie, mimo że Kopenhaga radzi sobie bardzo dobrze w tegorocznej LM to Leicester radzi sobie jeszcze lepiej, na dodatek grają u siebie Wink a co do Legii, jestem całym sercem za polską drużyna, ale myślę że cudu nie będzie i nie uda im się zdobyć gola, nawet lepiej zagrać z tymi kartkami +3.5 na mecz, bo dużo lepszy kurs, a piłkarzom Legii będzie ciężko CZYSTO zatrzymywać ataki Realu.


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Mea - 18-10-2016 13:43

(18-10-2016 13:40)dawbet napisał(a):  
(18-10-2016 13:18)Mea napisał(a):  Myślę nad Leicester i BTTS-NIE na jednym kuponie myślisz, że to dobry pomysł Smile??

Myślę, że tak, sam zrobiłem jeden taki kupon i myślę że wejdzie, mimo że Kopenhaga radzi sobie bardzo dobrze w tegorocznej LM to Leicester radzi sobie jeszcze lepiej, na dodatek grają u siebie Wink a co do Legii, jestem całym sercem za polską drużyna, ale myślę że cudu nie będzie i nie uda im się zdobyć gola, nawet lepiej zagrać z tymi kartkami +3.5 na mecz, bo dużo lepszy kurs, a piłkarzom Legii będzie ciężko CZYSTO zatrzymywać ataki Realu.

Dzięki wielkie za typy Smile!


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 18-10-2016 13:46

(18-10-2016 13:43)Mea napisał(a):  
(18-10-2016 13:40)dawbet napisał(a):  
(18-10-2016 13:18)Mea napisał(a):  Myślę nad Leicester i BTTS-NIE na jednym kuponie myślisz, że to dobry pomysł Smile??

Myślę, że tak, sam zrobiłem jeden taki kupon i myślę że wejdzie, mimo że Kopenhaga radzi sobie bardzo dobrze w tegorocznej LM to Leicester radzi sobie jeszcze lepiej, na dodatek grają u siebie Wink a co do Legii, jestem całym sercem za polską drużyna, ale myślę że cudu nie będzie i nie uda im się zdobyć gola, nawet lepiej zagrać z tymi kartkami +3.5 na mecz, bo dużo lepszy kurs, a piłkarzom Legii będzie ciężko CZYSTO zatrzymywać ataki Realu.

Dzięki wielkie za typy Smile!

Mea, do usług Wink Powodzenia życzę!


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 18-10-2016 21:53

A jednak, Legia się przełamała i strzeliła gola. Legia się przełamała i na tle Realu nie wyglądało to tak źle. Szczerze mówiąc, jednak myślałem że z Królewskimi chłopaki z Warszawy będą gryźć trawę i połapią trochę żółtych kartek (były 3 kartki), ale nie zawsze idzie po naszej myśli Wink Jutro kolejna porcja typów, pozdrawiam was serdecznie!


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 19-10-2016 18:30

Coś na dzisiaj:

1. Liga Mistrzów: Barcelona - Manchester City / TYP: +2.5 GOLA i OBIE DRUŻYNY STRZELĄ / KURS: 1.80 (bet365) / GODZ. 20:45
2. Liga Mistrzów: Napoli - Besiktas / TYP: 1 / KURS: 1.45 (bet365) / GODZ. 20:45

Jeszcze mam jeden meczyk ze swojego źródła, którym też się podzielę, tylko że mecz jest na betssonie, sportingbet oraz unibet, z reszty buków wycofali, co też daje do myślenia, można obserwować, bo mogą dodać z powrotem na buki. W sumie mecz tak jakby na jutro, bo grają po północy Smile Drużyny wygrywają na zmianę, teraz wychodzi na wygraną San Jose bądź remis, choć liczę na to pierwsze.

3. Liga boliwijska (Liga de Futbol Prof): Universitario Sucre - San Jose / TYP: 2DNB / KURS: 3.50 / GODZ. 00:30


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 20-10-2016 12:39

Coś na dzisiaj:

1. Liga Europejska: AZ Alkmaar - Maccabi Tel Aviv / TYP: 1 / KURS: 2.15 / GODZ. 21:05
2. Liga Europejska: Krasnodar - Schalke / TYP: +2.5 GOLA / KURS: 2.0 / GODZ. 19:00

Później jeszcze może coś dodam Smile


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Robaczek12 - 20-10-2016 12:47

Ja proponuje zagrac ten mecz. Jak dla mnie pewniak
Osmanlispor - Villarreal 2 Kurs 2,30