Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dawbet - typowanie wyników sportowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dawbet - typowanie wyników sportowych (/Temat-dawbet-typowanie-wynikow-sportowych-139391)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 16-10-2016 11:58

Witam wszystkich!

Będę tutaj dodawał po kilka typów dziennie. Typy są przmyślane - ode mnie, ale będę czasami wrzucał też z pewnego źródła Smile

Na dzisiaj:

1. Liga holenderska (Eradivisie): Den Haag - Ajax / TYP: 2 / KURS: 1.44
2. Liga włoska (Serie A): Sassuolo - Crotone / TYP: 1 / KURS: 1.53
3. Liga angielska (Premier League): Middlesbrough - Watford / TYP: 2 / KURS: 3.60


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - adamsonm - 16-10-2016 17:20

dobry początek Big Grin


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 16-10-2016 20:52

Dziękuję! Wink

Najmocniej przepraszam, że umieściłem post nie w tym dziale co trzeba. Można jakoś przenieść ten wątek do działu "Typy bukmacherskie"?

Jutro kolejna porcja typów Smile


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Jacek1967 - 17-10-2016 11:44

Gratulacje, świetny początek.


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 17-10-2016 12:36

Porcja typów na dzisiaj:

1. Liga szwajcarska (Challenge League): Xamax - Wohlen / TYP: 1 / KURS: 1.45
2. Liga holenderska (Eerste Divisie): Ajax(rezerwy) - De Graafschap / TYP: 1 / KURS: 2.05
3. Liga polska (Ekstraklasa): Korona Kielce - Śląsk Wrocław / TYP: X / KURS: 3.20

Trzeci typ radzę pograć troszkę luźniejszą stawką, a czwarty typ dostałem przed momentem z pewnego źródełka, więc też się podzielę Smile

4. Liga ukraińska (Persha Liga): FK Naftovyk - Bukovyna Chernivtsi / TYP: 1 / KURS: 1.57


Proszę o przeniesie tego tematu do działu "Typy bukmacherskie", ponieważ przez pomyłkę utworzyłem tematu tutaj, za co najmocniej przepraszam, pozdrawiam!


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Mea - 17-10-2016 12:46

Mógłbyś podawać jeszcze godziny spotkania. Ale i tak jest super! Tak 3maj! Smile


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - mikuss - 17-10-2016 12:57

(17-10-2016 12:36)dawbet napisał(a):  Proszę o przeniesie tego tematu do działu "Typy bukmacherskie", ponieważ przez pomyłkę utworzyłem tematu tutaj, za co najmocniej przepraszam, pozdrawiam!

Towarzyszko @[Majka] Pomożecie ?


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 17-10-2016 13:26

Nie ma problemu, przy jutrzejszych typach podam także godziny spotkań Wink

mikuss, dzięki za pomoc!


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - Majka - 17-10-2016 16:09

(17-10-2016 12:57)mikuss napisał(a):  
(17-10-2016 12:36)dawbet napisał(a):  Proszę o przeniesie tego tematu do działu "Typy bukmacherskie", ponieważ przez pomyłkę utworzyłem tematu tutaj, za co najmocniej przepraszam, pozdrawiam!

Towarzyszko @[Majka] Pomożecie ?

Już się robi.


RE: dawbet - typowanie wyników sportowych - dawbet - 17-10-2016 21:14

(17-10-2016 12:36)dawbet napisał(a):  Porcja typów na dzisiaj:

1. Liga szwajcarska (Challenge League): Xamax - Wohlen / TYP: 1 / KURS: 1.45
2. Liga holenderska (Eerste Divisie): Ajax(rezerwy) - De Graafschap / TYP: 1 / KURS: 2.05
3. Liga polska (Ekstraklasa): Korona Kielce - Śląsk Wrocław / TYP: X / KURS: 3.20

Trzeci typ radzę pograć troszkę luźniejszą stawką, a czwarty typ dostałem przed momentem z pewnego źródełka, więc też się podzielę Smile

4. Liga ukraińska (Persha Liga): FK Naftovyk - Bukovyna Chernivtsi / TYP: 1 / KURS: 1.57

Podsumowując, mecz Xamax - Wohlen lekko mnie zszkował, druga drużyna podejmuję u siebie ostatnią drużynę w tabeli i daje sobie strzelić 3 bramki w pierwszej połowie, hmmm, daje to dużo do myślenia czy warto typować wyniki niższych lig, gdzie często mogą być tzw fixy. Jeśli chodzi o polską ekstraklasę, to mimo, że podałem ten mecz jako "freaka" to było blisko, nawet bardzo blisko bo jeszcze w 84 minucie był wynik 1:1. Jeśli ktoś w ogóle śledzi/korzysta z moich typów to oczywiście jutro kolejna porcja. Szkoda, że nie ma tutaj czegoś podobnego do konwersacji na grupie fb, zawsze można komentować LIVE dany typ, czy zamknąć, czy grać dalej, tym bardziej, że również gram czasami LIVE, ale za nim tutaj bym o tym napisał, a ktoś by to odczytał, to mecz by się już skończył Tongue Może w niedalekiej przyszłości utworzę grupę na FB i tam będziemy bardziej "mobilni", ale najpierw muszę wam udowodnić, że jestem dobrym typerem i warto ze mną grać, bo sobie nic już udowadniać nie muszę. Serdecznie was pozdrawiam!

PS. Majka, dziękuje za przeniesienie wątku Wink