Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI (/Temat-Sprzedam-nisze-Propozycje-dzialania-SMS-PPA-PPI-139390)

Strony: 1 2


Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - hanyse - 16-10-2016 11:49

Opis Do sprzedania mam jedną niszę + GRATIS - Propozycje działania

Na sam początek chce zaznaczyć że prawdziwy boom niszy zacznie się dopiero za kilka miesięcy co nie znaczy że nie można zarobić. Jak widać po poniższych przykładowych zdjęciach wszystko jest możliwe. W poradniku opisałem metodę dzięki której osiągnąłem takie dniówki!

Nisze polecam osobom nowym szukającym swojej niszy oraz osobom którzy są już wiele lat w branży. Nisza jest unikatowa, której nie znajdziecie w internecie.

Na niszy możemy zarobić przez:
- Premium SMS
- SUB SMS
- PPA
- PPI
Rejon działania:
- Polska -> W momencie sprzedawania niszy minimalna konkurencja
- Świat -> Nisza jest globalna, możemy zarabiać na niej nie tylko w Polsce, ale także w większości krajów rozwiniętych! (Minimalna konkurencja - Brazylia oraz Hiszpania)
Grupa docelowa:
-> Ponad milion potencjalnych "Ofiar" Jerk2
-> Setki milionów potencjalnych "Ofiar" Jerk2

Nisze oraz zaplecze sprzedaje z wielkim bólem serca. Dzięki niej udało mi się wyjść na prostą, ale teraz po raz kolejny trafiła się okazja kontraktu na dwa lata (wyjazd za granicę) i chcę z niej skorzystać.

Sprzedam:
Pozostały 3 sztuki
Zdjęcia/Screeny:
Przykładowa dniówka:
[Obrazek: f0f2776eaa1741638130f5cf3849ae04.png]
Cena:
Koszt niszy to 299 PLN I POZOSTAŁY 3 SZTUKI
Płatność:
PayPal - Płatność dla rodziny lub za produkt + prowizja
Przelew - ING
Kontakt: PW lub GG:3325030


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - Majka - 18-10-2016 07:48

Poradnik, który otrzymałam do recenzji zawiera oryginalną niszę wraz z krótkim opisem jej wykorzystania. Wszystko opisane jasno i wyraźnie na 5 stronach. Na samym początku autor deklaruję pomoc dot. treści poradnika. Dotychczas nie spotkałam się na forum z opisaną niszą w poradniku.
Teraz minusy:
Premiera opisanej niszy nadejdzie w przyszłym roku. Czym bliżej premiery tym większa szansa na zarobek. Na tą chwilę będzie bardzo ciężko wyrwać jakąś godną dniówkę.
Nisza przeznaczona dla osoby wytrwałej, która na spokojnie dostosuje sobie przez ten okres godne zaplecze aby w dniu premiery otworzyć dobre whisky i liczyć pieniążki w setkach zł.
Poradnik jak najbardziej na tak ale chyba sprzedaż odbywa się za wcześnie.
Jak sądzisz, że zaczniesz od razu zarabiać po zakupie poradnika - NIE KUPUJ!
Cena przystępna, autor poradnika wiarygodny.
Ocena poradnika niska, gdyż trochę za szybko sprzedawana.
5/10


@[hanyse]


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - hanyse - 19-10-2016 17:11

Dzięki wielkie za recenzje. Jeszcze raz wspomnę że jeśli ktoś oczekuje zarobić natychmiast to źle trafił. Dzięki zakupie będziesz w stanie zbudować swoje zaplecze (od fanpage po zakup atrakcyjnych domen), a to pozwoli i tu zaczytuje:
Cytat:"aby w dniu premiery otworzyć dobre whisky i liczyć pieniążki w setkach zł."

Pakiet z domeną ponownie jest na sprzedaż, a dla przyszłych kupców informuje że nie ma możliwości zdradzenia nazwy przed zakupem.


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - Cebulak - 20-10-2016 15:40

Jestem zainteresowana zakupem. Proszę o kontakt na PW


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - hanyse - 20-10-2016 15:48

Napisałem na PW


Pakiet z domeną został sprzedany. Pozostają tylko sama nisza + propozycje działania


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - Mikron22 - 20-10-2016 21:12

Czy to jest jakiś film np Piraci z Karaibów lub gra ?
Jeżeli to coś innego niż film lub gra to będę zainteresowany.


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - hanyse - 20-10-2016 23:08

(20-10-2016 21:12)Mikron22 napisał(a):  Czy to jest jakiś film np Piraci z Karaibów lub gra ?
Jeżeli to coś innego niż film lub gra to będę zainteresowany.

Niestety nie będziesz zainteresowany.


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - Cebulak - 21-10-2016 15:24

Jednak zdecydowałam się na zakup niszy i mogę z czystym sercem polecić. Poprzednio miałam styczność z dwoma płatnymi poradnikami z konkurencyjnego forum w których nic nowego nie było. Co do samej niszy jest unikatowa oraz posiada duży potencjał.


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - mikuss - 21-10-2016 15:38

Nisza posiada recenzję, ale opinia osoby która zarejestrowała się wczoraj to już wygląda co najmniej Podejrzanie
@[Majka] Popatrz proszę na konto @Cebulak bo dziwnie te wychwalania 2-postowca zarejestrowanego wczoraj wyglądają ....

P.S

Tak popatrzyłem i konto @hanyse również wygląda tak jak każdego kombinatora ....
Większość postów i reputacji z działu reput za klik


RE: Sprzedam nisze + Propozycje działania SMS-PPA-PPI - hanyse - 21-10-2016 16:05

Tak jestem tutaj tylko po to by wszystkich oszukać ...
Inną osobą która zakupiła niszę + zaplecze jest http://zarabiam.com/User-demek1987-20399
Czy on też jest moim kontem?

Dodam jeszcze czemu miałbym dodawać taką opinie mając bardzo zachęcająca recenzje oraz ofertę zakupu?