Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów (/Temat-krutek90-ciagle-przeciaganie-terminow-139380)



krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - piotrgk4 - 15-10-2016 21:09

Witam

Jakiś czas temu zleciłem użytkownikowi @[krutek90] stworzenie strony od podstaw...
Płacone były za etapy roboty z góry...
No i pracę ładnie trwały do ostatecznych terminów skończenia strony.
Tak więc ostatni etap kończenia strony mocno się przedłuża...

21 września był opłacony ostatni etap od tego momentu ciągle czekam... Oto fotki...

[Obrazek: image.png]

3 października pisał na gg że skończy stronę tego samego dnia jak również 7 października tak samo

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]

Ja na prawdę rozumiem że ktoś może mieć poślizg ale choćby cień powiadomienia albo wysłanie wiadomości że sorry problemy i będę wtedy i wtedy... Cokolwiek.

Mam nadzieje że dzięki temu tematowi trochę zmobilizuje użytkownika krutek90 do skończenia strony...


RE: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - Majka - 15-10-2016 21:11

@[krutek90] ile potrzebujesz czasu na dokończenie strony?


RE: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - krutek90 - 16-10-2016 19:00

Witam, rozumiem wzburzenie użytkownika i naprawdę przepraszam. Nie będę tutaj publicznie pisał o powodach przesuwania terminów.

@[Majka]
Do wtorku, do godziny max 20.


RE: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - Majka - 16-10-2016 19:17

Trzymam Cię za słowo!


RE: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - poczmail - 16-10-2016 19:48

Ja dokonywałem kilku transakcji z krutkiem i póki co wszystko bez żadnych zastrzeżeń, także myślę, że to zwyczajna obsuwa wynikająca z jakichś prywatnych przyczyn.


RE: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - lolek95 - 16-10-2016 20:04

Ja rownież. Krutek to porządna firma Smile raz sie zdarzyło ze nie miał neta i przez co nie było kontaktu 7dni. Ale nie ma sie o co martwić Smile


RE: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - piotrgk4 - 16-10-2016 20:13

Cóż widać jestem pechowym użytkownikiem. Naprawdę rozumiem że wszystko może się zdarzyć dlatego nie osądzam ale prosił bym na następny raz o powiadomienie klienta...
Pewnie większość z was podobnie by zareagowała po miesięcznym przesunięciu terminów.
Jeżeli autor się wywiążę temat zostanie skasowany. Pozdrawiam


RE: krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - piotrgk4 - 18-10-2016 21:38

Tak więc wszystko już załatwione i sprostowane. Po prostu była to obsuwa cóż zdarza się. Prosił bym adminów o zamknięcie tematu Smile


krutek90 ciągłe przeciąganie terminów - MaLiN - 19-10-2016 00:37

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.