Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Promować swój Portal z Wkładem Osobistym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak Promować swój Portal z Wkładem Osobistym (/Temat-Jak-Promowac-swoj-Portal-z-Wkladem-Osobistym-139350)



Jak Promować swój Portal z Wkładem Osobistym - DeI - 14-10-2016 18:32

Witam. Szukałem działu ale ten chyba wydaje mi się najodpowiedniejszy. Od jakiegoś czasu budowałem sobie anglojęzyczną stronę opartą o CMS Joomli i zacząłem ją promować

Do tej pory używałem metody promowania przez filmiki na YT. Dodawałem przesuwający się znak wodny z góry na dół z informacją typu "po więcej link w opisie" albo standardowe adnotacje. Mając 10000-15000 wyświetleń dziennie dostaję dziennie w Google Analytics 20-30UU co daje monstrualne 0,2% konwersji. Ogólna integracja z materiałami jest słaba bo średnio na każde 100 wyświetleń dostaję 1 polubienie. Komentarzy jeszcze mniej.

I pytanie do was co można innego robić? Co lepiej wybrać? Przy takim przykładowym wkładzie 1000-1500zł.

Promocja przez portale społecznościowe?
Dobrze znam jedynie Facebooka i dobrą opcją wydaje się napompować fanpejdż nie od nazwy strony ale coś w tej tematyce o chwytliwej nazwie "cycki dupa i bajerka" i dodawać wraz z angażującymi fotkami posty z odnośnikiem na stronę.

Pozycjonowanie w Google
Wcześniej zajmowałem się trochę pozycjonowaniem ale wydaje mi się że najskuteczniejsza jest metoda Seopilot polegająca na wypełnianiu realnych stron podpiętych pod ich program krótkimi artykułami do SEO. Przypuszczam że do wyboru jest max 10-12 fraz kluczowych nisko/średniokonkurencyjnych. Niestety Seopilot nie wspiera pozycjonowania na Anglojęzyczne Frazy więc trzeba by było ręcznie się dogadać z portalami.

Coś możecie polecić? Podpowiedzieć.


RE: Jak Promować swój Portal z Wkładem Osobistym - rachman - 14-10-2016 19:12

Seopilot - serio to uważasz za najskuteczniejszą metodę?
Jakie rady chcesz uzyskać jak nic nie wiadomo o stronie... napisz chociaż jaka branża, do jakich osób skierowana strona, przedział wiekowy albo cokolwiek bo jak chcesz ogólnych rad to proste - zdobywaj wartościowe linki a jak masz kapuchę dodatkowo wykupuj reklamy, do tego fanpage na społecznościówkach itd. W ciemno konkretów nie oczekuj - po omacku ciężko się chodzi.