Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Pracę copywritera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Pracę copywritera (/Temat-Zlece-Prace-copywritera-139341)



[Zlecę] Pracę copywritera - Lanserek - 14-10-2016 16:28

Szukam kogoś głównie do tekstów zapleczowych, postów na blogi, ale czasem trafią się też inne proste teksty. Potrzebuję tekstów za równo w języku polskim jak i angielskim.

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w tym temacie, ale najważniejsza dla mnie jest komunikatywność tak , aby łatwo i szybko szło się zrozumieć no i oczywiście to, aby teksty były dostarczane na czas we wcześniej umówionych terminach.

Stawki do obgadania na PW. Naturalne, że dla doświadczonego copywritera piszącego teksty dobrej jakości jestem w stanie zaoferować wyższą stawkę, ale jeśli ktoś jest mniej doświadczony, a mimo to ma chęci to dla niego również coś się znajdzie.

Kontakt PW, lub GG: 36521126


RE: [Zlecę] Pracę copywritera - mlody16918 - 15-10-2016 12:56

@[Lanserek] napisz szczegóły na GG. Mam doświadczonego copywritera w zespole.
51831086


RE: [Zlecę] Pracę copywritera - Gratsy - 15-10-2016 13:01

Pisz pw Wink


[Zlecę] Pracę copywritera - Majka - 17-02-2017 19:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.