Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestrowany starter PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarejestrowany starter PLAY (/Temat-Zarejestrowany-starter-PLAY-139322)

Strony: 1 2


Zarejestrowany starter PLAY - sebekwkb - 13-10-2016 23:36

1.Nazwa przedmiotu :Zarejestrowany starter PLAY
2.Opis przedmiotu : Zarejestrowany starter PLAY gotowy do uzycia 50 szt
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : Priv
5.Cena : 9 zł szt
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP


RE: Zarejestrowany starter PLAY - Ascoran - 15-10-2016 16:18

Ktoś zrobi jakiś przekręt z tym starterem i policja zapuka do Twoich drzwi bo na Ciebie jest starter zarejestrowany - przemyśl sprzedaż jeszcze raz...


RE: Zarejestrowany starter PLAY - Captain - 15-10-2016 16:21

A skąd właściwie masz 50 zarejestrowanych starterów jak jedna osoba może na siebie zarejestrować chyba max 4 karty?


RE: Zarejestrowany starter PLAY - lubie_pieniądze - 15-10-2016 16:30

Po prostu są zarejestrowane na słupa.
Co w tym dziwnego na allegro pełno zarejestrowanych kart na słupa do kupienia


RE: Zarejestrowany starter PLAY - adik7276 - 15-10-2016 16:42

Karty na słupa. Stonoga robi ludzi w ch*ja i takie startery po 100 zł sprzedaje.


RE: Zarejestrowany starter PLAY - DzejkobPL - 15-10-2016 16:52

(15-10-2016 16:21)Captain napisał(a):  A skąd właściwie masz 50 zarejestrowanych starterów jak jedna osoba może na siebie zarejestrować chyba max 4 karty?


Wut? Mogę mieć tylko 4 karty sim? Lol

Nie ma takiego czegoś. Smile


RE: Zarejestrowany starter PLAY - adik7276 - 15-10-2016 17:03

To zależy już od operatora. Niektórzy wprowadzają limity, inni nie. Akurat w Play-u nie ma limitów co do ilości rejestrowanych kart na osobę dlatego też Stonoga czy kolega wyżej sprzedaje takie startery.


RE: Zarejestrowany starter PLAY - devilll - 15-10-2016 17:08

U żadnego operatora nie ma limitu kart w ilości 4, bez przesady. Play i Plus chyba bez limitów. Orange, Tmobile bodajże po 20 na osobe.


RE: Zarejestrowany starter PLAY - rachman - 15-10-2016 17:35

Są ograniczenia ilości rejestracji SIM na pesel w orange i play - 20 szt a w drugim 10 (albo na odwrót) wg regulaminów ale chodzi o te bonusy a nie same rejestracje z tego co mi mówili. Kto mi zabroni co miesiąc zmieniać numer przecież... Ustawa narzucająca obowiązek rejestracji nie wspomina nic o ograniczeniach z tego co wiem.


RE: Zarejestrowany starter PLAY - lubie_pieniądze - 15-10-2016 17:44

Wątpie żeby ci co to sprzedają rejestrowali na siebie.
Przecież gdyby dokonano przestępstwa z tej karty to idą do osoby na którą jest zarejestrowana