Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do regularnych zarobków w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Powrót do regularnych zarobków w internecie (/Temat-Powrot-do-regularnych-zarobkow-w-internecie-139314)

Strony: 1 2


Powrót do regularnych zarobków w internecie - pulpet112 - 13-10-2016 19:54

Hej wszystkim!

Sporo lat temu zajmowalem sie zarabianiem w sieci, probowalem wielu rzeczy i zawsze cos tam sie zarabialo. Od kilku lat porzucilem ten temat. Teraz chcialbym do tego wrocic ale zupelnie wypadlem z z tematu. Od kilku dni przegladam to forum ale ciezko sie polapac, glownie mam tu na mysli scam, gdy jest sie w temacie to jakos latwiej jest wyczuc od poczatku czy cos ma szanse przetrwac, czy warto sie za to brac. Zauwazylem ze teraz nie jestem w stanie w ogole tego ocenic gdy czytam opis jakiegos serwisu. Dlatego tez zwracam sie z uprzemja prosba do Was wszystkich, szczegolnie doswiadczonych userow, o pomoc w wyborze sposobow zarabiania.
Moim celem na ten moment jest powiedzmy okolo 20 zł tygodniowo. Oczywiscie w sumie, czyli mogę działac np na 5 metodach zarabiania gdzie kazda daje mi po 4zł zysku tygodniowo itd...

Za pomoc oczywiscie nalezy sie rejestracja z reflinka pomocnego usera Smile

Z góry dzięki wielkie


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - piotrgk4 - 13-10-2016 20:39

Moim zdaniem osiągnąć 20zł tygodniowo to nie problem... Popatrz w poradnikach masz niemal gotowe sposoby jak zarobić grosze... Ogarniasz z 5-10 takich poradników i praktycznie masz te 20zł tygodniowo dużo nie robiąc.
Ogólnie metod zarabiania to polecam samemu się rozeznać oraz popróbować różnych dziedzin Smile Pamiętaj że tutaj nikt nie da ci gotowego sposobu na zarabianie większych sum.
Moim zdaniem warto się zainteresować poradnikami, popróbować oraz pomysły z poradników rozwijać po swojemu by uzyskać jak największe przychody.
W razie pytań śmiało pisz mi na pw Smile


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - pixel21 - 13-10-2016 21:05

mypay i do przodu :>


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - rafciu - 14-10-2016 09:29

Każdy z nas jest inny i każdemu będzie odpowiadać coś innego.
Najlepiej poświęć trochę czasu i zastanów się w czym jesteś dobry i zacznij to robićSmile Ważne abyś robił to co lubisz i będziesz systematyczny.
Efekty będą na pewno. Więc pomyśl i do dzieła. Ja również próbowałem różnych metod, aż zdecydowałem się na revy i dzisiaj mogę powiedzieć, że był to akurat dla mnie mega wybór.
Pozdrawiam i powodzenia.


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - pulpet112 - 14-10-2016 15:27

Dzięki za odpowiedzi. Chcę się wkręcić glebiej w ten temat ale na poczatek chcialbym miec cos pewnego na start, dlatego pytam.

(13-10-2016 20:39)piotrgk4 napisał(a):  Moim zdaniem osiągnąć 20zł tygodniowo to nie problem...

No wlasnie, skoro to nie problem to fajnie byloby sie dowiedziec jak na start uzyskac te 20zl a potem juz sam bede sie rozwijal.


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - Marcin0292 - 14-10-2016 15:51

Na start to połóż kilka kont fb, zbierz trochę znajomych, dołącz do kilkunastu grup i roześlij jakiś spam, powinno kilka leadów wpaść (mowa o sub sms) jak sie spodoba to idź w tym kierunku, duże zaplecze itp.


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - piotrgk4 - 15-10-2016 00:39

@[pulpet112] zajrzyj do działu poradników... No błagam... Daj mi swój numer paypala to ci przeleje te 20zł tygodniowo bo na niektórych to nie ma innego sposobu...


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - rafciu - 15-10-2016 08:24

(15-10-2016 00:39)piotrgk4 napisał(a):  @[pulpet112] zajrzyj do działu poradników... No błagam... Daj mi swój numer paypala to ci przeleje te 20zł tygodniowo bo na niektórych to nie ma innego sposobu...

Musiał byś mieć wielką sakiewkę, żeby tak wszystkim chcącym zarabiać płacić po 20zł/tydzień Smile


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - Bennassi - 15-10-2016 08:47

To był sarkazm, widzę, że nie tylko Sheldon z Teorii Wielkiego Podrywu tego nie kuma Big Grin najprostszy i najszybszy sposób to sub sms, 3 leady tygodniowo każdy początkujący wyciągnie z głupiego spamu na fb Smile


RE: Powrót do regularnych zarobków w internecie - aquarius - 16-10-2016 20:10

OGAds + spam FB i 5$ dziennie to nie problem