Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autorski skrypt strony filmy i seriale online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Autorski skrypt strony filmy i seriale online (/Temat-Autorski-skrypt-strony-filmy-i-seriale-online-139305)



Autorski skrypt strony filmy i seriale online - dobrydiler - 13-10-2016 17:39

1.Nazwa przedmiotu :
Skrypt strony z filmami i serialami online

2.Opis przedmiotu :
Strona z filmami i serialami online autorski skrypt napisany w ASP.NET co daje nam Bardzo dobrą wydajność oraz bezpieczeństwo niestety nie uruchomimy go na zwykłym serwerze współdzielonym będziemy potrzebowali VPS. Najlepiej z windows ale też można uruchomić na Linuxie.

3.Zdjęcia : brak strona demo http://videoweb.azurewebsites.net
4.Kontakt : PW Albo Mail: [email protected]
5.Cena : 600 zł do końca tygodnia 400 zł możliwość negocjanci
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew do BZWBK
7.Jak zarabiamy : Zarabiamy na reklamach w serwisie np. Adsense Lub na uploadzie filmów więcej info skąd brać filmy itd. Po sprzedaży.

Oczywiście na wyłączność


Dla kupca jak będzie chciał mogę dodać kilka zmian oczywiście z rozsądkiem


RE: Autorski skrypt strony filmy i seriale online - piotrgk4 - 13-10-2016 20:43

Bez urazy bo sam się zajmuje filmami i serialami ale ten skrypt nie ma nic do zaoferowania Big Grin To już darmowe i dziurawe darmowe skrypty pod wordpressa wyglądają oraz oferują więcej Big Grin


RE: Autorski skrypt strony filmy i seriale online - Prizmo* - 13-10-2016 22:19

dobrydiler zmień dilera,albo przecinka nie wstawiłeś. Tak samo jak kolega UP.
Za 1k mam kopie kinomana + całą bazę. I jeszcze zostanie by się opić za to. Na wyłączność coś takiego? nie wiem czy chciałbym się przyznać do takiej strony.


RE: Autorski skrypt strony filmy i seriale online - dobrydiler - 14-10-2016 10:23

Ok cena może troszkę przesadzona. Ale skrypt jest na pewno lepszy od tych darmowych na Wordpressie bo np. nie jest dziurawy. 1k za nielegalną kopie kinomana ? coś mi się wydaje że użytkownicy nie lubią kopi innych serwisów


RE: Autorski skrypt strony filmy i seriale online - piotrgk4 - 15-10-2016 00:46

Bez urazy ale nawet 100zł bym nie dał Big Grin


RE: Autorski skrypt strony filmy i seriale online - dobrydiler - 15-10-2016 08:56

To jest twoje zdanie Ja twierdzę że jest warty swojej ceny a nawet troszkę droższy liczę tutaj moją pracę włożoną w ten skrypt i dla kupca jak będzie chciał mogę dodać kilka zmian oczywiście z rozsądkiem Smile


RE: Autorski skrypt strony filmy i seriale online - imanust - 19-10-2016 16:41

Zaczyna mnie już wkur*iać to co sie dzieje na rynku forumowym. Chcecie wcisnąć chłam za miliony albo sprzedajecie miliony za paczki fajek...
Trochę krytyki:
- Szablon skryptu oparty na gotowych przykładach bootstrapa z pierwszej strony googla, nie ma nawet skalowania okładek i wyrównania kontenerów żeby np tytuły były w równych liniach więc nie bardzo się postarałeś.
- Na przycisku "Zaczynamy" uciekł chyba JS (chyba bo nie wiem jakie były jego zamiary), nie przesuwa stron niżej po kliknięciu.
- Nie pokazałeś żadnego demo panelu admina.
- Nie ma żadnego linku do filmu bo po wejsciu w niego wyrzuca error.
- Nie wiemy czy skrypt grabuje automatycznie filmy bo jesli nie to jest useless.
- Nie ma możliwości rejestracji i logowania - ucina nam to możliwości integracji premium,nagradzania użytkowników itd.
- Przyciski w wyszukiwarce rozsunięte i brzydkie przez to as fuck
- Ogólnie cały szablon jest brzydki as fuck, nie masz ostylowanych formularzy i ogólnie ciężko się poruszać po serwisie
- Styl inputa i buttona dla wyszukiwarki porażka.
- Nie ma możliwości komentownia / komentowania live.
- Nie ma podziału na kategorie.
- Nie ma możliwości głosowania na filmy
- Nie ma rankingu filmów
- Nie ma nic.
- Obstawiam że nie front-endu nie pisałeś sam bo w źródle strony kod wygląda jakby był sklejony z kilku stron(wnioskuje choćby po tabulatorach)

Za takie pieniądze to powinna być full opcja a mamy wersje podziemie.
Też mi się zdaża wrzucić takie style na odpierdol jak robie coś na szybko i wrzucam tu na forum za darmo.

Mogę Ci zapłacić za to 5zł w zamian że wstawisz to za darmo na forum. I tak pewnie Ci się to bardziej opłaci.

Moja prywatna opinia:
Ocena strony: 1/10
Ocena ceny: -13/10000

Pozdro.


RE: Autorski skrypt strony filmy i seriale online - Czaq - 19-10-2016 17:08

50zl i kupie. Jeśli jesteś chętny to Pw Wink


Autorski skrypt strony filmy i seriale online - MaLiN - 21-10-2016 17:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.