Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kosimy $$ w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kosimy $$ w PPI (/Temat-Kosimy-w-PPI-139294)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 14-10-2016 20:36

Muszę sprawdzić to co mi doradził vasaki, bo ruch który był od kilku miesięcy codziennie w okolicach 100 osób spadł od wczoraj do max 30, dodatkowo dużo osób wchodzi z Androida, a jak sprawdzałem na telefonie to pojawia się informacja "Pliki tego typu mogą wyrządzić szkody na urządzeniu itd itd... Więc jutro postaram się przerzucić linki na ogads, trochę roboty bo na głównym blogu będzie to 167 linków..

Tylko czy na ogads jest coś takiego jak pobieranie ? Bo jeśli nie to cofnę się na PiB


Dwa posty dodane, spingowane.
Zarobek? 0


RE: Kosimy $$ w PPI - twardy - 14-10-2016 20:49

Nie ma czegos takiego jak download ale... bez problemu znajdziesz landing page pod download... a z ogads dodasz lockera na ten lp Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - Vasaki - 15-10-2016 07:06

Jezeli to blog na wordpressie to mozesz masowo edytowac linki Smile
A co do ogads, to zawsze mozesz wrzucic skrypt ze ruch z Desktopu wrzucasz na ppi a mobilny na PPA z OgAdsv Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - fotek007 - 15-10-2016 21:44

powodzenia zycze, pamietaj jednak ze w cinstaller masz linki i download plikow "iso,img" juz to ze pobieranie jest do plików iso,img marnuje ci konwersje o jakies 40-50 % ..

masz pobieranie do iso,img gdyż jest to ich zabezpiecznie przed blokada google chrome, jednak konwersja jest -50 % Smile

pzdr i powodzenia


RE: Kosimy $$ w PPI - tkrzepinski - 15-10-2016 21:56

lepiej ogads w weekendy masz bursty i stawki kosmiczne


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 15-10-2016 23:35

Dobra wczoraj sam automat i wpadło 0.68 $ ale statystyka wyświetleń głównego bloga jest tragiczna, trzeba popracować nad nim i kolejne nadal rozwijać. A mam na bloggerze więc podmiana linków to nie takie hop siup niestety, nad bloggiem na wordpressie też pomyślę jak najpierw te dwa skończę.


RE: Kosimy $$ w PPI - radmatuszewski - 15-10-2016 23:59

Nie ma się co zastanawiać na blogiem na wordpressie. Jeśli o mnie chodzi to sądzę, że jest to dużo lepsze rozwiązanie niż blogspot. Jeśli się zdecydujesz to kup sobie serwer www na mintshost.pl, 9 złoty kosztuje a będzie idealny na start.


RE: Kosimy $$ w PPI - adamcio99922 - 16-10-2016 06:28

Obserwuje, bo poki co sam zacząłem zabawe z PPI. Powodzenia! Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 16-10-2016 12:23

Ogads, jak sprawdzałem teraz no to na mobile będzie pobranie aplikacji ale już na desktopie to numer telefonu. Więc najwyżej pomyślę, że jeśli system mobilny no to ogads, jeśli nie to no normalne ppi.
Plan na dziś dodać 4 posty bo wczoraj nic nie zrobiłem Sad


RE: Kosimy $$ w PPI - aquarius - 16-10-2016 20:03

Zrób przekierowanie ruchu mobilego na OGAds