Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kosimy $$ w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kosimy $$ w PPI (/Temat-Kosimy-w-PPI-139294)

Strony: 1 2 3 4 5


Kosimy $$ w PPI - master4 - 13-10-2016 15:15

Cześć!

Dziennik chcę prowadzić aby być cały czas zmotywowanym. Często zdarzało się, że po pewnym okresie zarabiania przychodzą gorsze dni i mam nadzieję, że ten dziennik pomoże mi zwalczyć lenia.
Dodatkowo zauważam, że dużo osób podpowiada/pomaga osobom z drobnymi problemami.

Doświadczenie?
Kiedyś zarabiałem na skracaniu linków(wtedy kiedy to jeszcze było opłacalne) i subach.

Obecnie:
Zarabiam, staram się zarabiać na PPI. W tej dziedzinie najbardziej liczy się systematyczność i wytrwałość, i chcę to w sobie rozwijać.

Będę starał się:
Codziennie dodawać 2 posty na bloga ( to jest takie minimum!)
Dwa razy na tydzień promować niszę poprzez yt (łapki, komentarze itp.)


Moim celem długoterminowym jest posiadanie 10 blogów na których będzie średnio 50 postów.
Dodatkowo zwiększyć swoją wiedzę na temat SEO , oraz rozwijać swoją ścieżkę w programowaniu.
W nieokreślonym czasie planuję zakodować Generator Tagów to ma być narzędzie w ramach nauki które pomoże przy pracy.

Jestem poleconym full2000, któremu chciałem podziękować za wszystkie poradniki i materiały. Posiadam mnóstwo postów od niego które muszę spingować i wrzucić na bloga. A każdy post staram się zindeksować na różnych stronach.

DO USŁYSZENIA!


RE: Kosimy $$ w PPI - Crausher - 13-10-2016 15:19

Nie stawiaj sobie zbyt dużych celów do wykonania bo to może źle się skończyć. PPI to kozacka metoda na zarabianie, która po pewnym okresie będzie przynosiła kupę zielonych $$$ bez zbytniego wysiłku. Będę tu zaglądał, Powodzenia ! Big Grin


RE: Kosimy $$ w PPI - TM heheszky - 13-10-2016 15:27

To przed Tobą meega droga Wink Uważaj na kłody i powodzenia Wink


RE: Kosimy $$ w PPI - fixx123 - 13-10-2016 15:37

Z chęcią będę śledził jak to będzie się toczyło bo zawsze byłem ciekawy jak działa to PPI Big Grin
Jak będziesz miał czas możesz mi napisać kilka słów jak to działa Lol


RE: Kosimy $$ w PPI - mikuss - 13-10-2016 16:21

Powodzenia życzę Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 13-10-2016 23:29

Krótko wczoraj Cinstaller : 0.12$ (raz lepiej, raz gorzej byle nie 0 )
2 posty na bloga dodane, dodatkowo próbuję metody ppi z muzyką dawno temu opisaną Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - piotrgk4 - 13-10-2016 23:43

Jak to mówią powoli ale do przodu Smile Przede wszystkim się nie poddawaj i kombinuj ile wejdzie by rozwijać swój dochód Smile
Będę obserwować. Powodzenia Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - radmatuszewski - 13-10-2016 23:58

Powodzenia życzę! Też działam coś z PPI, ale ostatnio sporo dochodowych kanałów mi siadło i wróciłem do dniówki 1$ ;/


RE: Kosimy $$ w PPI - Vasaki - 14-10-2016 00:14

Jak polecony u full to pewnie cinstaller, osobiscie nie lubie tego serwisu z racji nie aktualizowania przez nich instalki i blogi lubia lapac filtra jezeli pojawia sie na nich jakis konkretny ruch Smile (Przyklad blog Roko podczas testow z cinstallerem)
Nie mniej jednak jak najbardziej polececam zarabianie na ppi ^^


RE: Kosimy $$ w PPI - Grubykesz - 14-10-2016 07:46

Powodzenia życzę! Będę zaglądał często. Smile