Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili (/Temat-SZUKAM-Bot-do-tworzenia-kont-e-maili-139283)



[SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - fixx123 - 13-10-2016 11:04

Witam.
Siedzę na lekcji i od 3 godzin szukam po forum jakiegoś bota do masowego tworzenia KONT email.
Kiedyś używałem mailshare ale program przestał działa ,próbowałeś coś z moorhunt (czy jakos tak i dalej kicha).
Jest jakaś dobra dusza ,która posiada takowy program ,który jest ogólnie dostępny w internecie i jest działający którego prawdopodobnie przeoczyłem?
Mam nadzieje ,że piszę w dobrym dziale Smile


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - Gratsy - 13-10-2016 11:37

@Up raczej nikt nie da ci takiego sposobu na tacy i legalnie realnego takiego nie ma


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - imanust - 13-10-2016 12:25

(13-10-2016 11:37)Gratsy napisał(a):  @Up raczej nikt nie da ci takiego sposobu na tacy i legalnie realnego takiego nie ma
Rly?

http://zarabiam.com/Temat-AKTUALIZACJA-Easy-OL2-Creator-by-Polsky-124408


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - fixx123 - 13-10-2016 12:55

@trybun
Polecał repucik ,dzięki wielkie! Wrócę do domu to zobaczę co i jak z nim.

@2xup
Dziwne bo nie powinno być to w zasadzie żadną tajemnicą bo takowe programy były normalnie powszechne dla wszystkich ale albo ja coś już kićkam albo już nie działają Angry


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - Gratsy - 21-10-2016 15:45

@fixx trybun dał Ci link do starego bota...
beka


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - Ascoran - 21-10-2016 22:04

(21-10-2016 15:45)Gratsy napisał(a):  @fixx trybun dał Ci link do starego bota...
beka

Ale działa, więc po co to komentujesz?


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - Gratsy - 21-10-2016 22:12

@Ascoran nie działa xD

Jeśli chce wydać 20 zl to Tak, będzie mu działał xDDDDDD beka


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - fixx123 - 25-10-2016 08:20

Zapłaciłem dla botsky ale by bot działał trzeba jeszcze wpłacić hajs na 2captxha o czym mi nie powiedział i jak chciałem hajs spowrotem bo po co mi bot który w zasadzie nie działa to nie chcial i kontakt się urwał.
Ale znalazłem darmowego bota który działa Smile


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - lukasz206pl - 26-10-2016 01:54

(25-10-2016 08:20)fixx123 napisał(a):  Zapłaciłem dla botsky ale by bot działał trzeba jeszcze wpłacić hajs na 2captxha o czym mi nie powiedział i jak chciałem hajs spowrotem bo po co mi bot który w zasadzie nie działa to nie chcial i kontakt się urwał.
Ale znalazłem darmowego bota który działa Smile

To podziel się tą wiedzą jak już się chwalisz Smile


RE: [SZUKAM] Bot do tworzenia kont e-maili - fixx123 - 30-10-2016 22:31

Nikt nie wyciągnął pomocnej dłoni do mnie to i ja również nie zamierzam wyciągać jej do innych Smile