Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ikony Działów - kolorowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Ikony Działów - kolorowe (/Temat-Zamkniety-Ikony-Dzialow-kolorowe-13927)

Strony: 1 2


RE: Ikony Działów - kolorowe - Admin - 22-09-2010 19:44

Widze ze oprocz zythusa,xpietrka, techa i kreatywnego nikt tego tematu nie zrozumial proponuje pomyśleć i jeszcze raz przeczytać pierwszy post.


RE: Ikony Działów - kolorowe - kreatywny - 22-09-2010 20:06

zrób te ikony kolorowe a nie pytaj się ludzi którzy i tak nie rozumieją;D na głównej widać ostatnie posty w statystykach i to wystarczy Big Grin


RE: Ikony Działów - kolorowe - MareKSG - 22-09-2010 20:10

Twój wybór, Ty tu jesteś szefem Big Grin mi to akurat przeszkadzać nie będzie... szkoda, że nie ma tak, że osoby które nie są zarejestrowane widzą kolorowe a nie szare ikonki...


RE: Ikony Działów - kolorowe - Killer - 22-09-2010 22:07

moga byc kolorowe wszystkie Smile ładnie wyglądają Tongue


RE: Ikony Działów - kolorowe - Alcor - 23-09-2010 08:01

Najlepiej gdyby wszystkie były kolorowe ;p


RE: Ikony Działów - kolorowe - rajmek126p - 23-09-2010 08:26

ja jestem za tym aby były kolorowe i szare


[Zamknięty][Zamknięty]Ikony Działów - kolorowe - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.