Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ikony Działów - kolorowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Ikony Działów - kolorowe (/Temat-Zamkniety-Ikony-Dzialow-kolorowe-13927)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Ikony Działów - kolorowe - Admin - 22-09-2010 10:32

Hej chlopaki mam pewne pytanie do Was,

jak wiecie od niedawna sa wproadzone szare i kolorowe ikony dla kazdego dzialu, jednak gdy jakis gosc odwiedzi Nasza strone wszystkie sa szare a to bardzo nieestetycznie wyglada, dlatego pytanie czy bylo by problemm jesli wszystkie ikony zawsze byly by kolorowe?

10 ostatnich postow i tak jest widocznych w ramce ze statystykami nad sb, wiec chyba nie bylo by to az TAK wielkim problem- mam nadzieje. Wolalem Was spytac o zdanie.


Dzieki,
pozdrawiam
Admin


RE: Ikony Działów - kolorowe - InTeR - 22-09-2010 10:40

Wszystko byłoby OK!
Komu to może przeszkadzać. Dodatkowo może jakiś gość się zachęci.


RE: Ikony Działów - kolorowe - MeTonaTOR - 22-09-2010 12:54

Znam rozwiazanie, dac off.gif na kolorowe i ok
====================
Tak na serio cos takiego probuje zrobic na moim testowym MyBB


RE: Ikony Działów - kolorowe - Tech - 22-09-2010 14:26

Jak dla mnie to lepiej jest tak jak jest, czyli jak są szare i kolorowe.


RE: Ikony Działów - kolorowe - kreatywny - 22-09-2010 14:37

wiadomo że jest dla nas lepiej bo wiemy co nowego się dzieje, ale może to troche osłabiać "nasz" wizerunek co do nowych użytkowników.
dla mnie osobiście bez znaczenia


RE: Ikony Działów - kolorowe - xPietrek - 22-09-2010 14:38

A gdyby przed skryptem ustawiania ikon dodać warunek, że jeśli user jest niezalogowany, to pokaż kolorowe ikony. A dla zarejestrowanych zostawić to co jest.
Nie wiem jak to wygląda w MyBB, ale w phpBB była taka opcja <!-- IF not S_USER_LOGGED_IN -->
Dla MyBB pewnie też coś takiego istnieje.


RE: Ikony Działów - kolorowe - blackjoe - 22-09-2010 14:49

A jakby do tych kolorowych ikonek dodać jakieś wykrzykniki? Wyraźnie było by widać nowe posty. Co o tym sądzicie ?


RE: Ikony Działów - kolorowe - MotorniczyTramwaju - 22-09-2010 14:50

Hmm najlepiej to zrobić, że gość widzi kolorowe ikonki, a użytkownik ma szare i kolorowe ikonki Smile


RE: Ikony Działów - kolorowe - Dominator - 22-09-2010 15:05

banan... Zrób ankiete
ale mi sie podoba pomysł blackjoe, mozna bylo by dodac jakis wykrzyknik albo gwiazdke.


RE: Ikony Działów - kolorowe - Zythus - 22-09-2010 17:27

Motorniczy, właśnie to nie wychodzi xD.. wiadomo że tak najlepiej.
jestem bez zdania Tongue