Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki laptop do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Jaki laptop do zarabiania (/Temat-Jaki-laptop-do-zarabiania-139242)

Strony: 1 2 3 4


Jaki laptop do zarabiania - Nikola Tesla - 12-10-2016 12:32

Witam, na dniach zamierzam sprawić sobie nowego lapka i potrzebuję Waszej pomocy. Nie gram praktycznie w ogóle w gry. Potrzebuję go tylko i wyłącznie do zarabiania na necie i przeglądania neta. Nie tworzę żadnej grafiki, wszystko zlecam zewnątrz, więc karty graficznej chyba też silnej nie potrzebuję. Jedyna wymagająca rzecz która mi przychodzi do głowy to sklejanie filmów, co czasem robię aby zdobyć ruch z YT.
I teraz pytanie czy jest sens wydawać na taki sprzęt ponad 2 tysiące? Spotkałem się z opinią, że nie powinienem wydawać więcej niż 1500zł bo to nie ma sensu przy moich wymaganiach. Co myślicie? Smile


RE: Jaki laptop do zarabiania - adik7276 - 12-10-2016 12:54

Niedawno był mój temat na forum. Też kupowałem laptopa do zarabiania w necie. Trochę sie rozejrzałem i popytałem na forach. Zależy też do jakiej ceny szukasz, ja planowałem do 2500. U mnie wybór padł na:

http://www.x-kom.pl/p/302637-notebook-la...in10x.html


RE: Jaki laptop do zarabiania - Nikola Tesla - 12-10-2016 13:11

:adik7276: szukam najlepszej opcji pod moje wymagania które opisałem w 1 poście Wink nie szukam "do iluśtam tysięcy" bo może nie ma sensu tyle wydawać. I właśnie tutaj tutaj mam dylemat i czekam na opinie


RE: Jaki laptop do zarabiania - Marcin0292 - 12-10-2016 14:05

Jak będziesz miał lepszy sprzęt to zrobisz swoją pracę w krótszym czasie, osobiście szukałbym czegoś z i7, ew (i5) najlepiej lekko używane. Za ok 1700 zł powinieneś coś znaleźć, polecam markę Lenovo


RE: Jaki laptop do zarabiania - adik7276 - 12-10-2016 14:46

(12-10-2016 13:11)Nikola Tesla napisał(a):  :adik7276: szukam najlepszej opcji pod moje wymagania które opisałem w 1 poście Wink nie szukam "do iluśtam tysięcy" bo może nie ma sensu tyle wydawać. I właśnie tutaj tutaj mam dylemat i czekam na opinie

Do sprawnego działania potrzebny jest dysk SSD. To podstawa.
Ja do używanych przekonany nie jestem bo wiem jakie ludzie sprzęty potrafią sprzedawać, ale to indywidualna kwestia.

Te komputery to są nisko budżetowe sprzęty jak wszystko w dzisiejszych czasach więc przynajmniej moim zdaniem gwarancja się przyda. Kupując używany już może być ciężko.


Mam rocznego lenovo za nieco ponad tysiąc i można nim co najwyżej rzucić o sciane bo do zarabiania się nie nadaje i oddałem go dziewczynie. Kupiłem tego za 2200 i spełnia moje wymagania. Zarabiam przed komputerem, mam zapchany cały dysk potrzebnymi plikami i działa bez problemu. Póki co niezawodny. Nawet GTA V uruchomiłem z ciekawości i dało się pograć z dobrą jakością.


RE: Jaki laptop do zarabiania - Nikola Tesla - 12-10-2016 19:15

czyli SSD + i7/i5
na czymś jeszcze skupić uwagę?


RE: Jaki laptop do zarabiania - axelunio - 12-10-2016 19:22

do tego dorzuć z 8gb ram do otwierania dużej ilości kart w przeglądarce i nic więcej nie potrzebujesz Wink


RE: Jaki laptop do zarabiania - adik7276 - 12-10-2016 21:14

dysk SSD, i5 i 8 gm ramu. Też szukałem z identycznymi parametrami, ale z niższą ceną ciężko. Jeden był z takimi parametrami jak w tym linku który wyżej podałem za 2000 zł ale szybko został wyprzedany z x-komu. Sklepów typu RTV, Satrun, Media markt itp raczej bym omijał bo tam raczej za produkty się przepłaca. Warto zamówić na x-kom przez internet i wybrać odbiór osobisty w swojej miejscowości i płatnością przy odbiorze. Dostajesz wtedy smsa kiedy jest gotowy do odbioru i jedziesz tylko zapłacić. Polecam


RE: Jaki laptop do zarabiania - piotrgk4 - 13-10-2016 01:58

Moim zdaniem lepiej dołożyć trochę kasy i złożyć lapka który będzie miał ssd + i7 + 8gb ram. Jeżeli coś renderujesz to zadbaj o jakieś lepsze chłodzenie. Ogólnie moim zdaniem lepiej wydać te 2,5k zł a żeby lapek służył z 5lat co najmniej Smile


RE: Jaki laptop do zarabiania - adik7276 - 13-10-2016 02:40

Jestem tego samego zdania. W ostatnim czasie kupowałem dwa takie z niższej półki i po roku czasu do niczego się nie nadają. Lepiej dać te 2500 i kupić coś lepszego.