Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! (/Temat-Programy-Pobieranie-i-Filmy-znika-z-LM-139240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - fakefejk - 13-10-2016 09:12

(13-10-2016 08:07)Leadmore napisał(a):  To prawda, że dwa programy były istotne dla Leadmore ale nawet razem nie reprezentowały tak znacznego udziału w całym ruchu.

Co szczególnie było widać po Królu Programu, gdzie w Pobieraniu i Filmach bywało po 500-600 leadów samej różnicy pomiędzy trójką ludzi w TOP3, gdzie w innych programach przeważnie liczba była niższa niż 10 Wink


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Narutek - 13-10-2016 09:35

Ale Ero-tv mogliście zostawić SadSad


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Białas - 13-10-2016 11:22

(13-10-2016 08:07)Leadmore napisał(a):  Leadmore nie upadnie. Nie zamykamy Leadmore. To prawda, że dwa programy były istotne dla Leadmore ale nawet razem nie reprezentowały tak znacznego udziału w całym ruchu.

W zakresie teorii spiskowych, nie ma co ich mnożyć. To jest wyłącznie nasza decyzja.

Podjęliśmy decyzje o zmianie kierunku rozwoju Leadmore. Chcemy skupić się na programach konkursowych i testach w których widzimy bardzo duży potencjał. Wielu z Was promuje je na dużą skalę z świetnymi efektami. Skuteczność i rentowność jest lepsza, co pozwoli nam na zwiększenie stawek i wprowadzenie nowych modeli biznesowych (np. odnowienia).

Dziękujemy za miłe słowa. To bardzo przyjemne uczucie widzieć, że LM jest dla Was ważne.

Wielu "z nas" też promuje download na ogromną skale ze świetnymi wynikami, a Wy "tak o" to wyłączcie. Strzał w kolano, Panie Arku!


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Czaq - 13-10-2016 11:32

Również uważam że to koniec leadmore. Przynajmniej na skale taka jak była.
Może po takim spadku kiedyś lm znów powroci!!


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - kukiz87 - 13-10-2016 11:46

Przesadzacie trochę , ja pobieranie przeniosę na inny serwis a na LM i tak zostanę , będę próbował działać na tym co jest (moze naucze się dobrze targetować IQ albo konkursy które są) i co będzie , bo napewno nowe programy dojdą.Sam LM wie jakie obroty miał na Pobieraniu, na filmach i na pozostałych programach. Może by się zamknęli gdy by po prostu firma przynosiła straty. Ale sam Arek napisał że, cytuje
Cytat:zmianie kierunku rozwoju Leadmore
Więc LM będzie istniało i też może być ciekawie. LM za dużo mi dał bym od tak zawinął się od nich. Nawet nie biorę tego pod uwagę.Sam Arek też mi pomógł w pewnej sytuacji prywatnej, więc ja zostanę na pewno jako stary user. A reszcie cóż mogę powiedzieć ? szkoda trochę że jest tyle negatywnych wpisów , ale poprostu widać jak co niektórzy podchodzą do tego, zarobić tylko kase i tyle nic nikogo nie interesuje. A w takiej sytuacji jaka jest teraz LM nas własnie potrzebuje !!


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Mirror - 13-10-2016 12:23

Ja zostaję w LM bo im ufam i żadnych wezwań nie będzie. Ani jutro ani za 5lat. Serwis LM chce być solidny i konkretny a dobrze wiemy, że zarówno Pobieranie jak i Filmy wiązało się z pewnym zahaczaniem o prawo - bez znaczenia czy promowany "dobrze" czy przesadnie.

Konkursy i inne programy nie będą się wiązały z takowymi problemami i łamaniem praw stąd taką drogę lepiej było obrać i ja to w 100% rozumiem.

Teraz LM dalej będzie działał i prężnie się rozwijał bo nie będzie musiał już zawracać sb głowy zgłoszeniami. Bo jakoś intuicja mi podpowiada, że 95% zgłoszeń wiązało się z Pobieraniem i Filmami Smile


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - ELdollaro - 13-10-2016 12:28

Pamiętam że w firesub też kiedyś były problemy z pustą ofertą i została na jakiś czas wyłączona z podobnych względów. Potem wprowadzili weryfikacje pustej i jest git. Na pobieraniu LM też mogłoby tak być.

(13-10-2016 08:07)Leadmore napisał(a):  Skuteczność i rentowność jest lepsza, co pozwoli nam na zwiększenie stawek i wprowadzenie nowych modeli biznesowych (np. odnowienia).

Jestem za Big Grin


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - fakefejk - 13-10-2016 12:36

(13-10-2016 11:46)kukiz87 napisał(a):  widać jak co niektórzy podchodzą do tego, zarobić tylko kase i tyle nic nikogo nie interesuje.

Gratuluję - odkryłeś, że pracuje się aby zarabiać beka


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - kukiz87 - 13-10-2016 12:54

Nie zrozumiałeś mnie chyba co miałem na myśli. Nie tylko kasa się liczy


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - TM heheszky - 13-10-2016 16:42

Płaczecie jak by nie było innych programów na których się również da zarobić, wystarczy spojrzeć na moją sygnaturkę, z filmów i pobierania to może zarobiłem tylko 300 zł.Nauczcie się,żeby się nie przywiązywać do czegoś na stałe bo różnie może być, nie pasuje Wam LM to macie masę innych serwisów z pobieraniem, panikujecie jak by Wam/nam suby zamykali Big Grin

Ja byłem z LM zadowolony bardzo bo wzbogaciłem się dzięki nim o pare zł, nigdy nie było z nimi problemów, dlatego polecam Wam przesiąść się na inny program i tez zarobicie.