Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! (/Temat-Programy-Pobieranie-i-Filmy-znika-z-LM-139240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - kukiz87 - 12-10-2016 12:28

Mi też jest cholernie żal bo Lm dał mi ponad 15 k tutaj zaczynałem i tutaj ie trzymam cały czas , mimo że probowałem w innych serwisach , ale konwersja najlepsza była na LM zawsze w każdym z programów który pormowałem, zaczynełem 1,5 roku temu , na początku może nie zupełnie legalnie , ale człowiek czyta i uczy się i promując pobieranie zawsze starałem się oferować coś , takiego początku dnia chusteczkowego nie pamietam dawno pokerface


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Karewer - 12-10-2016 12:35

Stream, filmy, pobieranie - porażka Undecided Nie wiem jak to odbierać, ale konkurencja nie ma takich problemów, jak s i były wiecznie na LM. Z automatu wpadało mi tutaj z filmów 200-300 zł miesięcznie, gdzie nie pracuję już jakieś 3 miechy. Człowiek wypracuje sobie automat, a tu wielki chu*. Nie rozumiem takiego postępowania i chyba nigdy nie zrozumiem. LM zamiast walczyć z osobami łamiącymi regulamin, to wolą dawać im upomnienia, a w konsekwencji wyłączyć całkiem program. Nie piszcie czegoś w stylu: "skoro ubolewasz nad tym, to musiałeś promować nielegalnie", "LM zweryfikuje sposób promocji, to uzyskasz dostęp" itp. To nie o to w tym chodzi. Ja jako nie świeży partner LM, czuję się trochę urażony i ubolewam nad tym, bo nigdy nikt z ekipy LM nie zwrócił mi uwagi na Mój sposób promocji, więc dlaczego mam na tym cierpieć? Dlaczego mój sposób musi być zweryfikowany? Trochę to odrzuca i zniechęca niestety, bo konkurencja nie musi wiedzieć w jaki sposób "pierdzisz" (promujesz) i ile razy dziennie to robisz.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - bartek9330 - 12-10-2016 12:38

Wielka szkoda, bo program pobieranie przynosił mi największe zyski i po usunięciu go będę zmuszony na przeniesienie się :/ To już pewne, że zostaną usunięte?


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - suzuki69 - 12-10-2016 12:39

dawajcie wszystkie od razu po co wyłączać po 2 programy jak można wszystkie wyłączyć i zamknąć serwis


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - kukiz87 - 12-10-2016 12:39

No jeżeli oficjalna informacja jest w panelu LM to pewnie tak


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - aero2 - 12-10-2016 12:40

Z byle przyczyny nie wyłączyli, ktoś z góry służb się przyczepił i nie mieli innego wyjścia, a nie ma co się oszukiwać, na LM szły prawie największe wałki jeśli chodzi o metody promocji, przeważnie przez młodych nie wiedzących co to znaczy prawo, ale i przez starszych wyjadaczy od appek i phishingu nic dziwnego.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Glexab - 12-10-2016 12:42

Zaraz okaże się jeszcze, że wezwania zaczną przychodzić :>


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - milosz998 - 12-10-2016 12:59

Dla mnie to koniec tego serwisu w takim razie. Niestety. Był to najlepszy serwis tego typu, no ale co zrobić... Zarabiałem tu od czasów freebiza i nie wyobrażam sobie co będzie bez tych programów z nimi, ale ja niestety będe musiał uciekać gdzie indziej.

Też tego nie rozumiem, niech się najlepiej ktoś z LM wypowie, dlaczego takie problemy mają z tymi programami, a konkurencja nie.

No i czy mamy się czego obawiać.


Byłbym zapomniał. Było mi bardzo miło tam pracować, powtarzam: Najlepszy serwis tego typu.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - fusek - 12-10-2016 13:03

(12-10-2016 12:16)devilll napisał(a):  @[Huston] A co Ty na to ? Smile Chyba zarabiasz na którymś z tych programów prawda?

Huston zarabial na pobieraniu.

No coz - pozostaje podziekowac za wspolprace i wyplacic wszystkie srodki.
Bylo milo.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - suzuki69 - 12-10-2016 13:05

Buhaha huston koniec wysokich zarobków i dobrej konwersji Big Grin