Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! (/Temat-Programy-Pobieranie-i-Filmy-znika-z-LM-139240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - kukiz87 - 12-10-2016 11:28

Co myślicie o posunięciu LM w związku z wyłączeniem dwóch kluczowych programów ? To sa pewnie programy które przynosiły LM największe zarobki , ale też takie które pewnie LM przysparzały problemy bo wiadomo że nie każdy promował Real content. Mam pytanie również czy konfiguracje które mam na swoich stronach np poprostu przepadną ? Czy wyłączenie programu to brak tworzenia nowych linków ? czy znikniecie całkowite włączenie z tymi juz które każdy gdzieś tam ma i promuje chociażby z automatu.
Lm to pierwsza sieć w której zarabiałem i która dała mi sporo grosza więc niewątpliwie strasznie mnie zmartwiła ta wiadomość.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz , przecież każda z firm ma programy pobieranie i filmy , i każda z firm jakoś sobie radzi z naciągaczami , więc dlaczego LM rezygnuje już z walki z nieuczciwymi partnerami.
Obawiam się że to może być strzał w stopę dla LM ale obym się mylił.
A co Wy o tym myślicie ?


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - fakefejk - 12-10-2016 11:32

Wyłączony to wyłączony, linki przestaną działać.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Czaq - 12-10-2016 11:45

Jeśli nie zostawia ich dla ludzi którzy nie łamią regulaminu tylko wyłączą wszystkim to niestety ale idę do konkurencji.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Majka - 12-10-2016 12:08

Konkurencja pewnie cieszy się jak to czyta Tongue


Powiedźcie co macie dokładnie na myśli używając stwierdzenia "Nadal wielu partnerów działa niezgodnie z regulaminem dostępnych programów i łamie zasady promowania" bo nie wierzę, że chodzi tylko o magiczne słowo darmowe.


A po drugie.... szkoda smutny


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - beRRo - 12-10-2016 12:10

"W dniu 17.10.2016 zostanie wyłączony program Pobieranie oraz Filmy."

Dziękuję, za 2-letnią współpracę.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - ELdollaro - 12-10-2016 12:12

Czyi wystarczy że konkurencja teraz zacznie promować niezgodnie z regulaminem resztę programów które zostały i serwis leadmore przestanie istnieć. Proste.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Glexab - 12-10-2016 12:12

Szkoda, pewnie większość osób działało na tych programach, a teraz ucieknie do konkurencji, która już zaciera ręce.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - ScroX - 12-10-2016 12:16

Teź nie wierzę ze chodzi jedynie o zarzut dotyczący oferowania "darmowej" uslugi..
Mimo wszystko jak dla mnie to bardzo nie fair zachowanie wzgledem osób ktore pracuja zgodnie z regulaminem.. A taka postawa oznacza źe cale LM wrzuca wszystkich do jednego wora, mimo ze to najlepszy serwis obecnie na rynku..
Jeszcze mam nadzieje zmienią zdanie i udostępniąprogram dla osób ktore działaja normalnie.. Inaczej nie ma co siebie oszukiwac i będzie trzeba znaleść inny serwis


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - devilll - 12-10-2016 12:16

@[Huston] A co Ty na to ? Smile Chyba zarabiasz na którymś z tych programów prawda?


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - vPLN.dll - 12-10-2016 12:23

Tak też będzie. Zarabiałem na filmach i pobieraniu od czasów freebiza. Ani razu przez ponad 3 lata nie dostałem żadnego ostrzeżenia od Pana Arka i ekipy. Bardzo podobał mi się sposób w jaki można było dynamicznie generować linki. Jeśli to te super niespodzianki i innowacje, które były zapowiadane to jestem bardzo rozczarowany. Niestety nie pozostaje mi ale tez i wielu innym użytkownikom jak przenieść się do konkurencji.

Szkoda, bardzo lubiłem leadmore i miło je będę wspominał.