Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta przedpłacona w USD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Karta przedpłacona w USD (/Temat-Karta-przedplacona-w-USD-139232)



Karta przedpłacona w USD - depepan - 11-10-2016 23:44

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z kartą przedpłaconą BZWBK tylko że w dolarach. Czy wtedy automatycznie przelicza wpłaty i wypłaty po średnim kursie dolara czy w ogóle nie przyjmuje wpłat/wypłat w PLN?


RE: Karta przedpłacona w USD - Assasinoo - 12-10-2016 01:10

Na pewno przyjmuje wpłaty w PLN, dla przykładu ja mając kartę BZ WBK prepaid w PLN, przyjmowałem ojro, i przeliczało na złotówki, więc tutaj w dolarach przeliczy ze złotówek. Tylko zarejestruj ją lepiej na realne dane, aby nie mieć problemów żadnych potem.


RE: Karta przedpłacona w USD - Trynda - 12-10-2016 05:11

Orientujecie się jakie karty Prepaid są obecnie na polskim rynku? Miałem kiedyś mBank stadion narodowy, lecz nie mogę nigdzie tej karty znaleźć, jest szansa by zamówić kartę w internecie? Czy tylko jedyna opcja to pójście do banku z dowodem i 'wykupienie' takiej karty?


RE: Karta przedpłacona w USD - Toskan - 12-10-2016 06:13

Wczoraj gdzies rzucila mi sie reklama kart przedplaconych WBK ale w $ i €. Jest jeszcze jedna w PLN (strasznie teraz sie reklamuja, poszukaj) ale drogi biznes bo 370pln za rok.


RE: Karta przedpłacona w USD - Trynda - 12-10-2016 07:35

A spotkał się ktoś może z jakimiś zagranicznymi kartami prepaid? Nie chodzi mi tu o Skrilla tylko coś 'ala nasze WBK ze zamawiamy kartę i ma ona podpięty rachunek z okresem ważności xx


RE: Karta przedpłacona w USD - Toskan - 12-10-2016 07:49

Poczytajcie VIABUY