Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MOBROG - mobilny HIT?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: MOBROG - mobilny HIT?! (/Temat-MOBROG-mobilny-HIT-139222)



MOBROG - mobilny HIT?! - Gratsy - 11-10-2016 18:15

MOBROG

Opis aplikacji:

Firmy i naukowcy są zainteresowani Twoim zdaniem, by móc tworzyć nowe produkty oraz udoskonalać już istniejące produkty i usługi. Dzięki naszej aplikacji możesz uczestniczyć w ciekawych ankietach i w ten sposób zarabiać pieniądze – z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

1. Pobierz naszą darmową aplikację ankiety w App Store.
2. Wpisz w Twoim profilu aplikacji dane o Tobie i Twoich zainteresowaniach.
3. Bierz udział w ankietach za pomocą aplikacji i zarabiaj pieniądze, dzieląc się swoją opinią.

Aplikacje pobieramy stąd:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobrog.surveys.app01&hl=pl

Rejestrujemy się. Jeśli ktoś chce być moim refem to info na dole*. Potwierdzamy e-mail i znowu wchodzimy w aplikacje.

• W "Mój Profil" uzupełniamy informacje, by mieć więcej ankiet.

• W "Zaproś Znajomych" wyskakuje nam nam taka informacja:

Otrzymasz PLN 2.00 za każdego zarejestrowanego znajomego zaproszonego za pośrednictwem poniższego formularza. Pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, gdy Twój znajomy wypełni trzy ankiety. Możesz zaprosić tylu znajomych, ilu chcesz!

Wpisujemy imię znajomego i jego adres email. Na jego e-mail zostanie wysłane potwierdzenie do rejestracji.

• W "Ankietach" mamy ankiety. Wystarczy kliknąć link i już ją wypełniamy. Obok linku w nawiasie jest napisane "zachęta" i jeśli wypełnimy ankietę, tyle $ zostanie przydzielone do naszego konta.

• W "Moje Saldo" mamy nasz zarobek, czyli ile mamy na koncie w tej aplikacji.

• W "Zrealizuj Nagrody" mamy wypłaty. Wypłaty są realizowane na PP. Informacja, która sie pojawia:

Kiedy osiągniesz 20,00 PLN możesz wypłacić pieniądze klikając na przycisk "Kasa" poniżej. Pieniądze zostaną wpłacone na Twoje konto sieciowe w PayPal. [...] Proszę zwrócić uwagę, że konto musi być zarejestrowane na ten sam adres e-mail co w panelu.Aby zakończyć transakcję, należy zatwierdzić ją na koncie PayPal w ciągu 30 dni. Zaksięgowanie pieniędzy na Twoim koncie w PayPal może zająć do 24 godzin.

NADAL NIE WIESZ?

Co to jest?
Aplikacja, poprzez którą zarabiamy na wypełnianiu ankiet.

Ile zarabiamy na ankietach?
Za udział w sondażu otrzymasz między 2 a 12 złotych za krótką ankietę

Ile trzeba mieć do wypłaty?
Minimum 20 zł + paypal.

*refy. Jeśli chcesz byc moim refem i pomoc mi w udowodnieniu, ze to nie scam, podaj e tym wątku swój e-mail LUB na PW.

PLUSY REFÓW:
+ reput
+ pomoc w promowaniu refa

A co najlepsze serwis/apka działa i na TELEFON i na KOMPUTER/LAPTOP

Mój zarobek: (dziś sie zarejestrowalem)

[Obrazek: Screenshot_20161011_183552.png]


RE: MOBROG - mobilne ankiety - mintek14 - 11-10-2016 18:42

Mam konto rok i zarobiłem 5zł bez zapraszania, wywalają prawie z każdej ankiety niby że ankieta została zamknięta po 1h od przysłania tak tak bajeczki. Nie polecam strony


RE: MOBROG - mobilne ankiety - Gratsy - 11-10-2016 18:46

@Up dlatego trzeba od razu robić ankietę. Włącz sobie powiadomienia


RE: MOBROG - mobilne ankiety - Gratsy - 11-10-2016 20:08

Mi zalicza. Raz jak powiedziałeś, gdzieś po godzinie została zamknięta


RE: MOBROG - mobilne ankiety - 11natinka11 - 12-10-2016 22:25

Już tu dostałam wypłatę, ale nie mam aplikacji tylko jestem na stronie stacjonarnej Smile


RE: MOBROG - mobilny HIT?! - Gratsy - 13-10-2016 22:00

@Up to życzę dobrych zarobków


RE: MOBROG - mobilny HIT?! - mintek14 - 18-10-2016 17:56

Na aplikacji ma się więcej ankiet ?