Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms (/Temat-Ktora-strone-wybrac-SUB-sms-premium-sms-139205)

Strony: 1 2


Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - adik7276 - 11-10-2016 09:43

kosz


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - Wojo-MyLead - 11-10-2016 10:16

Zapraszam do wypróbowania sieci afiliacyjnej MyLead Znajdziesz u nas prawie 400 programów partnerskich

Ja ze swojej strony poleciłbym CI stawkę MO 10, ponieważ więcej na niej zarobisz Smile

Gdybyś zdecydował się na serwis MyLead, już na początek mógłbyś mieć stawkę 11 PLN.

Dodatkowo możliwość ustawienia drugiej oferty daje CI możliwość zgarnięcia kilka lead za jedną osobę.


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - adik7276 - 11-10-2016 10:29

(11-10-2016 10:16)MyLead-Support napisał(a):  Zapraszam do wypróbowania sieci afiliacyjnej MyLead Znajdziesz u nas prawie 400 programów partnerskich

Ja ze swojej strony poleciłbym CI stawkę MO 10, ponieważ więcej na niej zarobisz Smile

Gdybyś zdecydował się na serwis MyLead, już na początek mógłbyś mieć stawkę 11 PLN.

Dodatkowo możliwość ustawienia drugiej oferty daje CI możliwość zgarnięcia kilka lead za jedną osobę.

Jestem właśnie w Mylead i stworzyłem sobie oferte ale serwis sporo się zmienił od ostatniego czasu gdy z niego korzystałem.

Która stawka będzie lepsza MO 10 czy MT 6 ??


Jaka jest opcja zgarnięcia kilka lead za jedną osobę? Mowa o odnowieniach?


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - Fastlead.pl - 11-10-2016 10:56

Zachęcam do skorzystania z naszych programów pod facebook'a Wink

Specjalizujemy się w subskrypcjach z odnowieniami ze stawkami: 6,5zł/odnowienie co tydzień oraz 4zł/odnowienie co 5 dni. Stanowi ona ewenement w branży - jako jedyni oferujemy subskrypcję z odnowieniami, które mogą być naliczane każdego dnia, a nie w określone dni tygodnia!

Oferujemy również lead za zapisanie - stawka 6zł za aktywację. Do tego dochodzi druga subskrypcja. Co więcej, aby zaliczyło leada użytkownik nie musi posiadać środków na koncie!

Zarejestruj się już dziś i zacznij zarabiać razem z nami! Wink


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - LeadNow - 11-10-2016 11:09

Zapraszam do współpracy z naszą platformą.

Oferujemy szereg programów partnerskich w tym konkursy na doładowania, pakiety LTE, programy na Facebooka, do pobierania i wiele innych.

Gwarantujemy bardzo wysoką konwersję - minimum kilkanaście procent.

Stawka u nas to 6 PLN za każde poprawne zapisanie! Co ważne - aby lead został zaliczony użytkownik nie musi mieć środków na koncie!

Posiadamy także opcje podwójnej weryfikacji oraz propozycji drugiej subskrypcji, co pozwala na zdobycie nawet dwóch leadów z jednego wejścia!

Zapraszamy do rejestracji i testowania!


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - Wojo-MyLead - 11-10-2016 11:31

@[adik7276]

Zgarnięcie dwóch lub więcej lead, jest możliwe tylko w przypadku Premium SMS

Ustawiasz wtedy w konfiguracji programu "Szansa na 2 lead" lub "Adres po Lead"

Wygląda to tak, że użytkownik po wypełnieniu pierwszej oferty, jest przekierowany na drugą (może to być ta sama lub inna oferta)

Co do stawki, ja preferuje MO 10, bo z tego samego ruchu generuje większe zarobki niż na MT6.

Konwersja na MT6 jest wyższa, ale nie musi oznaczać to wyższych zarobków.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz na PW albo GG


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - Vasaki - 11-10-2016 11:45

Się rąbani prześcigują Big Grin
A ja zapraszam do ominięcia pośredników i zarabianie przy swojej usłudze Smile


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - adik7276 - 11-10-2016 11:56

kosz


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - Fastlead.pl - 11-10-2016 12:03

@adik7276
Nasze smsy kosztują użytkownika tylko 11,07zł i 18,45zł.

Dzięki temu konwersja na poziomie kilkunastu procent jest jak najbardziej realna. Oczywiście wszystko zależy też od sposobu promocji i niszy Wink

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to pisz na nasze gg: 58962548 lub na maila: [email protected]


RE: Którą strone wybrać SUB sms, premium sms - nitek44 - 12-10-2016 16:29

Przejrzyj zestawienie serwisów z mojej sygnaturki, oceń sam który serwis najbardziej odpowiada twoim wymaganiom Smile