Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Załatwione. do kosza. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Załatwione. do kosza. (/Temat-Zalatwione-do-kosza-139201)



Załatwione. do kosza. - adik7276 - 10-10-2016 22:16

Zlecę wyczyszczenie grupy z postów które na niej się znajdują. Obstawiam na oko że będzie tam około kilka tysięcy postów maksymalnie. Postów sprzeadży jest 900, a właśnie takie posty są przeważają w 90% na grupie. Dokładnie nie jestem w stanie określić ilości. Osoba z wolnym czasem, szybkim komputerem i internetem podoła zadaniu.

Potrzebuje jednej osoby której dam na ten czas moderatora w grupie i ta osoba usunie wszystkie posty z tej grupy. Proszę o propozycje na priv (razem z ceną). Nie mogę zaproponować ceny ponieważ nie wiem za jaką kwotę ktoś podejmie się zadania. Jeden będzie robił to dwie godziny, a drugiemu może dnia braknąć bo będzie zbyt wolno to robił.

Jeżeli ktoś zna jakiś sposób na usunięcie wszystkich postów z grupy paroma kliknięciami za pomocą skryptu to chętnie poznam metodę i oczywiście zapłace !!!


RE: Zlece wyczyszczenie grupy - Kapka - 10-10-2016 22:24

Napisalem na priv


RE: Zlece wyczyszczenie grupy - adik7276 - 10-10-2016 22:48

Rozwiązanie problemu dostałem na priv, Nagroda za pomoc przyznana, także zachęcam użytkowników forum do pomagania innym. Czasem za dosłownie pare sekund można zyskać chociaż te 10 zł więc myślę że warto.


Temat do zamknięcia.


RE: Zlece wyczyszczenie grupy - Pocket - 10-10-2016 22:56

Podzielisz sie sposobem?


RE: Zlece wyczyszczenie grupy - adik7276 - 10-10-2016 22:57

Toolkit For Facebook.


RE: Załatwione. do kosza. - Prizmo* - 10-10-2016 22:59

Dokładnie Smile Dzięki również za "wynagrodzenie" Smile


Załatwione. do kosza. - Klin - 10-10-2016 23:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.