Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie (/Temat-Lockerz-i-Mit-obnizki-100-w-SHOPie-13919)

Strony: 1 2


Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - DonHoracy - 22-09-2010 06:15

Jak każdy zauważył na lockerz pojawił się pewien news mówiący o kupnie czegoś w SHOPie za same PTZ. Jest on kompletną bujdą. Tutaj screen

[Obrazek: New_Boutiques_Now_Open.jpg]


Chciałem kupić coś za 100% punktów i zobaczyłem bardzo ciekawy komunikat przy finalizowaniu transakcji:
Cytat:"Your order could not be processed. Please try again or contact Customer Support."

Oczywiście idąc za instrukcją w nim zawartą napisałem do supportu. W pierwszej wiadomości rozpisałem problem i dostałem odpowiedź po 5minutach (co jest rzadkością) abym podesłał screena. No to oczywiście zrobiłem screena, napisałem jeszcze raz szczegółowo co dokładnie robiłem no i odpowiedzi nie dostałem do dnia dzisiejszego. W efekcie punkty dalej są na koncie, nie mogę ich wykorzystać a produkt, który chciałem kupić już został wykupiony.

Dodam, że ten error pojawia się przy kończeniu zamówienia tzn. w koszyku, po podaniu wszystkich danych do wysyłki itp. i kliknięciu przycisku order now


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - jasiu589 - 22-09-2010 08:06

Pewnie rzucą ci jakąś bot-owska wiadomość żebyś cookie wyczyścił albo sformatował kompa -.- w najlepszym wypadku powiedza ze nie jestes w kraju który został włączony do shopu


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - pitfromhell - 22-09-2010 08:34

Właśnie o co w tym chodzi, przecież dalej trzeba, przeważnie 100 tys pkt żeby zmniejszyć o 100%


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - DonHoracy - 22-09-2010 13:03

pitfromhell i ja właśnie tyle mam. Co do odpowiedzi to właśnie dostałem bardzo ciekawą. Napisałem cały problem, dałem screena a otrzymałem odpowiedź (prawdopodobnie od bota) jak zmienić hasło. No cóż zaraz wyślę kolejnego meila i będę czekał, może się wyjaśni a jeśli mi napiszą o czyszczeniu cookie to poprosze o odjęcie PTZ i wysłania mi PS3 bo skoro nie mogą zaradzić na problem to musi być jakaś alternatywa.


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - pitfromhell - 22-09-2010 13:07

Masz tyle PTZ?;o
A po 2 ty sobie możesz Big Grin Do Polski nie wysyłają, chyba że dasz dane do jednego z 12-stu krajów.
Powodzenia, trzymam kciuki Big Grin


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - DonHoracy - 22-09-2010 13:30

Ile razy mam się powtarzać? TAK! Mam tyle PTZ a nawet trochę więcej.


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - Sonny - 22-09-2010 13:48

Nom ma tyle PTZ (wiem hardcore przy nim wymięka) ale .........lockerz player wszystko potrafi,dzisiaj sobie go kupie.


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - DonHoracy - 22-09-2010 15:59

To nie tylko lockerz player....

Dostałem właśnie kolejną odpowiedź na mojego maila. Okazało się oczywiście, że to wina lockerz
Cytat:Hello,

Thanks for writing, and I’m sorry to hear that you’re having trouble. We are
aware of this issue, and we’re working hard to have things back to normal as
quickly as possible. Please try again tomorrow, and let us know if you
experience the same results.

We really appreciate your patience, and I assure you that we’re working hard to
improve the experience for you and all members Smile

Best,

Jednak problem nie został rozwiązany bo jest to praktycznie odpowiedź z automatu, szybko tłumacząc: "Przykro nam to słyszeć, spróbuj ponownie jutro, pracujemy ciężko" powinni jeszcze dodać "mamy Cie w dupie"... Nie mogę teraz sprawdzić, czy problem został rozwiązany bo wykupiono to co ja chciałem kupić i nie zamierzam marnować PTZ na sprawdzenie.


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - MotorniczyTramwaju - 22-09-2010 16:40

Ehh z każdego zamówienia chcą wycisnąć kasę :/


RE: Lockerz i Mit obniżki 100% w SHOPie - DDK - 22-09-2010 17:09

PS3 znów jest w shop.