Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokowanie dowodem facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokowanie dowodem facebook (/Temat-Blokowanie-dowodem-facebook-139186)



Blokowanie dowodem facebook - Raverssis - 10-10-2016 18:08

Witam wszystkich zgromadzonych.


Ostatni raz spamowałem miesiąc temu, powodem mojej przerwy była a właściwie były blokady na dowód. Nie ważne było czy konto nowe czy miało tydzień, znajomi czy brak znajomych, czy miało zdj czy nie itd. Za każdym razem gdy używałem Ninja blastera od razu blokada na dowód.

I tu moje pytanie rozwiązał ktoś ten problem? Czytałem coś tam ostatnio, że na zagranicznych forach próbują. Jak macie jakieś informację to chętnie usłyszę Big Grin Big Grin


Z mojej strony jeszcze dodam, że jeżeli konto było zrobione przed wprowadzeniem zmian na fb z tymi blokadami od razu, to wszystko działa i można spamować. Niestety ja mam tylko 1 takie konto, ponieważ reszta została zbanowana. Niby nic ale może się komuś przydać Big Grin


RE: Blokowanie dowodem facebook - aero2 - 10-10-2016 18:16

Ja tam nie mam banów, bo nie używam żadnych botów, tylko udostępniam ręcznie z profilu.Smile


RE: Blokowanie dowodem facebook - Raverssis - 10-10-2016 18:30

(10-10-2016 18:16)aero2 napisał(a):  Ja tam nie mam banów, bo nie używam żadnych botów, tylko udostępniam ręcznie z profilu.Smile


W sumie może i racja ale jak ktoś ma z 300 grup do spamu to zajmie trochę czasu. Ale jak ktoś chce to się da.




Z tego co wiem to ty sie bawisz w PPI, za spam tymi linkami też banują jak za suby?


RE: Blokowanie dowodem facebook - aero2 - 10-10-2016 18:58

@[Raverssis]
Jasne, typ linku nie ma znaczenia.Smile


RE: Blokowanie dowodem facebook - blaster96 - 11-10-2016 12:45

Dokładnie tak jak aero powiedział.

Równie dobrze jakbyś zaczął spamować linkiem do Twojego zdjęcia również wyłapałbyś bloka Smile


RE: Blokowanie dowodem facebook - Postro - 11-10-2016 13:16

Faceboook teraz banuje za wszystko i wszystkich smutny