Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę zebranie tokenów do aplikacji FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę zebranie tokenów do aplikacji FB (/Temat-Zlece-zebranie-tokenow-do-aplikacji-FB-139180)



Zlecę zebranie tokenów do aplikacji FB - radek0389 - 10-10-2016 17:34

Witajcie, zlecę zebranie tokenów do aplikacji FB. Skrypt który wykorzystuję to zarobim.co
Wiem że od pewnego czasu korzystanie z aplikacji do celów zarobkowych nie jest takie łatwe, potrzebuję około 1200-1500 tokenów do przetestowania pewnego motywu.
Propozycję proszę zgłaszać tutaj lub na PW, proszę od razu o podanie konkretnej proponowanej kwoty.
Transakcja powinna wyglądać tak:
-podajesz mi treść wpisu jakim chcesz działać w celu zebrania tokenów
-ja tworzę pod to lp i podsyłam ci link
-w mojej bazie pojawia się umówiona minimalna ilość tokenów
-wysyłam pieniądze na PP lub konto bankowe.


RE: Zlecę zebranie tokenów do aplikacji FB - glob11 - 18-10-2016 19:19

mozna wiecej info


Zlecę zebranie tokenów do aplikacji FB - Majka - 17-02-2017 19:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.