Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na skracaniu linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na skracaniu linków (/Temat-Zarabianie-na-skracaniu-linkow-139118)



Zarabianie na skracaniu linków - AJ97 - 08-10-2016 19:34

Siemaneczko.
Mój stary pomysł z sub-sms nie wypalił niestety i zostały mi tylko fejk konta ponętnych lasek, które bez skrupułów wklejają zgrabne zdjęcia do sieci i chciałbym na tym zarobić parę groszy.
Moje pytanie do was, która strona ma największe stawki w PL i gdzie można skracać linki, aby FB nie blokował ich?

Shore już spróbowałem, ale na 1000 kliknięć daje 0,5$...
Patrząc ich stawki było ponad 4$ za 1000 wejść, a tutaj taka różnica, chamstwo.


RE: Zarabianie na skracaniu linków - dazy19 - 08-10-2016 21:52

Ja na adf.ly mam 50 centow za okolo 300 wejsc z polski... lepiej poszukaj jakiejs nowej niszy bo na skracaczach i fb grubo sie nie pojedzie :3


RE: Zarabianie na skracaniu linków - bimber14 - 08-10-2016 21:58

Fb blokuje chyba wszystkie skracacze a tego którego nie blokuje to za chwilę będzie blokować


RE: Zarabianie na skracaniu linków - dazy19 - 09-10-2016 07:23

Nie blokuje adf.ly tylko trzeba uwazac by post nie byl masowy i z szybkoscia postowania. Przed udostepnieniem wyskoczy Ci wykryty adf i najczesciej capcha i post stoi


RE: Zarabianie na skracaniu linków - Stworkowaty - 09-10-2016 09:03

Ja używam od zawsze shorte.st i nigdy nie narzekałem, stawki ujdą.


RE: Zarabianie na skracaniu linków - orinek - 09-10-2016 10:41

Adf.ly umozliwia podpiecie własnej domeny, wiec można problem blokady ominąć ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na skracaniu linków - kyniu - 09-10-2016 14:51

a dużo takiego ruchu można z facebooka ściągnąć ?


RE: Zarabianie na skracaniu linków - Yolocaust - 11-10-2016 15:43

ZDecydowanie shorte.st