Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]lrc pro - zmiana ID - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]lrc pro - zmiana ID (/Temat-Rozwiazane-lrc-pro-zmiana-ID-13909)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]lrc pro - zmiana ID - skoczekS1 - 21-09-2010 20:53

Sprawa wyglada tak ze zakupilem LRc Pro ale jak bylem u rodziny - teraz wrocilem do domu chce zainstalowac u siebie ale widze ze nie mozna zmienic ID :/ Co w takiej sytuacji zrobic bo kupowanie drugi raz to nie jest rozwiazanie, Moze jakis mail do tworcow programu pomoze ?


RE: lrc pro - zmiana ID - xPietrek - 21-09-2010 21:02

Tak, musisz napisać do autora LRC - +EnEsCe, opisać jak wygląda sprawa, podać ID które miałeś na tamtym komputerze, i jakie teraz masz. No i prośba o skasowanie tamtego klucza i nadanie Ci nowego.
Myślę że powinno pomóc.


RE: lrc pro - zmiana ID - Bolt - 21-09-2010 21:05

Napisz na pw na talkprizes.com, szybko odpowie Wink


RE: lrc pro - zmiana ID - skoczekS1 - 21-09-2010 21:45

Dzięki - zobaczymy czy pomoże ...

EDIT: Udalo się ale napisal mi rowniez ze mozna miec tylko jeden dodatkowy kod takze zebym juz nie zmienial ID - to rowniez dla wszystkich ktorzy nie wiedzieli . Pozdrawiam


RE: lrc pro - zmiana ID - Yanke$ - 22-09-2010 14:01

Czyli.. jestem na jednym komputerze (tymczasowo). Kupuje LRC PRO, instaluje go dostaje ID itp itd. Wracam do docelowego miejsca zamieszkania (czyt. domu) i tam również chcę zainstalować LRC. Jak rozumiem jest możliwość zainstalowania go ponownie na pierwotnym komputerze. (- tak zrozumiałem). Czy jednocześnie LRC PRO wygasa na 1st komputerze ?


RE: lrc pro - zmiana ID - Tech - 22-09-2010 14:11

Możesz napisać, żeby ci dał nowy klucz żebyś mógł mieć wersję PRO w domu, ale wtedy klucz na tym pierwszym kompie nie będzie już działał Smile Dodam jeszcze, że jeśli potem zrobisz formata czy coś to już nie dostaniesz 3 raz PRO za darmo tylko będziesz musiał kupić..


RE: lrc pro - zmiana ID - Yanke$ - 22-09-2010 14:32

Ok, dzięki wszystkim za pomoc Smile


RE: lrc pro - zmiana ID - skoczekS1 - 24-09-2010 10:16

jeszcze wroce do tematu bo od tamtego czasu jeszcze nie wpisalem kodu zeby miec wersje pro - dzisiaj pewnie restock takze wlaczam Lrc chce wpisac kod ale wczesniej wyskakuje mi ze jest aktualizacja i wlasnie zastanawiam sie jak to zrobic czy najpierw wpisac kod a pozniej wgrac aktualizacje czy na odwrot - czy aktualizacja nie zmieni mi ID czasami ? bo wtedy bylaby tragedia ...


RE: lrc pro - zmiana ID - xPietrek - 24-09-2010 10:45

Nie, aktualizacja nie zmienia ID. Możesz robić jak chcesz. Gdyby tak było, każdy by musiał kupować nowy klucz.


RE: lrc pro - zmiana ID - skoczekS1 - 24-09-2010 11:26

ktos wczesniej na forum pisal ze mu zmieniła takze lepiej sie upewnic nawet jesli pytanie jest glupie ( chociaz podobno nie ma glupich pytan )