Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu (/Temat-AddMeFast-nikt-nie-likuje-mi-filmu-139077)



AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu - ErgePL - 07-10-2016 19:46

Cześć! Smile

Z góry mówię, że nie wiem kompletnie gdzie dać ten temat - proszę o przeniesienie w odpowiedni dział jeśli jest on zły.

Mam problem - mam na AddMeFast ponad 2k punktów, ustawiłem w CPC 10 i czekam już kilka godzin i zero. Tak cały czas już od kilku dni, to już drugi film z którym tak się dzieje i nie wiem kompletnie co robić bo nabiłem trochę tych punktów, a innej strony do promowania na yt nie znam bo dla mnie ta była zawsze nr. 1

Proszę o pomoc, zależy mi na tym gdyż czas to pieniądz. Lol

Dziękuję z góry! Smile


RE: AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu - mahuzz - 07-10-2016 20:13

Amf nawala ostatnio. A przynajmniej na like yt i follow a Ig.


RE: AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu - ErgePL - 07-10-2016 20:49

No to trudno, zostawie tak jak jest - może coś się ruszy.

Na likenation.com teraz promuje, szkoda wielka bo trochę czasu poświęciłem na amf. smutny
Jak chcecie to możecie się z refa zarejestrować > KLIK < Jerk2


RE: AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu - Polsky - 07-10-2016 22:47

Z Yt na addmefast bywa ciężko czasami ale polecam like4like lub kingdomlikes


RE: AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu - piotrgk4 - 08-10-2016 01:31

Może ja się wypowiem bo sam tam wrzucam filmy. Ogólnie daje po 50 lajków na film i koło 2 filmy dziennie i nie mam problemu z lajkami. Daje CPM 10 i wystarczy poczekać (zazwyczaj 24h) niestety na trzeba długo czekać Sad


RE: AddMeFast - nikt nie likuje mi filmu - makecash - 09-10-2016 20:12

Bo na addmefast jest problem z API youtube z tego co widzę. Ludzie co dają like na Twój film nie dostają punktów i po prostu tego nie robią bo robią to "za darmo". Sprawdzałem to i tak jest, że nie daję punktów za like Smile