Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) (/Temat-Iluminati-drobne-zarobki-najmlodszego-forumowicza-139052)

Strony: 1 2 3 4


Iluminati - drobne zarobki najmłodszego forumowicza ;) - Gratsy - 06-10-2016 21:42

Początek mojego dziennika zaczyna się dziś. Nie będę się tu bardzo rozpisywał, może dlatego, ze mój telefon podwaja słowa? XD, ale wracając. Mam 13 lat, może stąd moje gigantyczne nieogarniecie, próbuje je przezwyciężyć. Będę zarabiał na razie na ga + sprzedawanie kont fb.
Stan dzisiejszy:

Sprzedane Konta fb: 0
SHORTE: 0.1$
MYPAY: 0,16$

$SUMA$: 5$ = 20 zł

☠UWAGA☠
Jeśli masz dla mnie jakąś propozycję zarobku (od razu mówię, że nie interesuje mnie subsms), to pisz śmiało w tym temacie lub na pw Wink

Jeśli chcesz zarabiać wraz ze mną,pisz pw lub kliknij niebieskie linki Wink


RE: Nowy początek - mikuss - 06-10-2016 21:55

No bracie zaczynasz na bogato, milionerem za tysiąc lat może zostaniesz.
Nie ma to jak polska podróbka sejfik, jak się ogarniesz to 7 zł w miesiąc zarobiszbeka
Jedni lubią zarabiać a jedni jak Ty tracić czas i udawać, że zarabiają


RE: Nowy początek - MrocznyKILL - 06-10-2016 22:15

Z czym masz zamiar działać na sejfiku? Pytam o te kilka naprawdę dochodowych metod wybrałeś już coś ?


RE: Nowy początek - adik7276 - 06-10-2016 23:05

Chcesz zarabiać na paidverts 1$ na tydzien? Satysfakcjonuje Cie to? Przecież to starta czasu, już więcej byś chyba na subach zarobił spamując gdzie popadnie. Wejdź w program partnerski banków, jedna osoba założy konto z Twojego polecenia i za jedno takie konto zarobisz więcej niż przez miesiąc w Paidverts. Myśl zamiast się bawić w taki przestarzały szajs. Programy partnerskie banków nowością na rynku nie są, ale przynajmniej coś zarobisz. Oszczędź rodzicom wydatków na prąd i nie klikaj reklam po 0.002$ marnując przy tym czas. To nie hejt lecz dobra rada.


RE: Nowy początek - MrocznyKILL - 06-10-2016 23:23

adik7276 dobrze Ci radzi jak już jesteś w sejfiku zajmij się konkretnymi zadaniami a nie pierdołami. Przejrzyj wszystkie opcje zarabiania i wybierz te najlepsze.


RE: Nowy początek - radmatuszewski - 07-10-2016 07:19

Ja od siebie polecę PPI, trochę roboty, ale później kasa leci. A tego 1$ to będziesz mógł mieć w dzień a nie w tydzień Wink Jeśli byś się tym zainteresował to polecam serwis "Cinstaller"


RE: Nowy początek - dazy19 - 07-10-2016 08:02

Na poczatek jeszcze warto dorzucic adf.ly zawsze jakis grosz na lepszy hostking Smile choc panowie maja racje buxy to jedynie strata czasu Smile a jak juz jestes na sejfiku to proponuje Ci uzyc go jako zrodlo poleconych do ppa (chociazby do funhub ) :3


RE: Nowy początek - Gratsy - 07-10-2016 14:05

Za sejfikiem od razu nie byłem. Gościu powiedział, że sie opłaca. Skreślam to z listy + dodaje clnstaller Smile


RE: Dziennik z pewną przyszłością + propozycje for me - piotrgk4 - 08-10-2016 02:24

Cóż powodzenia Smile Przede wszystkim cały czas coś rób i byle do przodu Smile Na pewno rozczarowanie będziesz przeżywać wiele razy Smile


RE: Dziennik z pewną przyszłością + propozycje for me - Wojtek574 - 08-10-2016 15:16

Powodzenia Wink
P.s Ostatnio zauważyłem ze Ppi wchodzi na salony coraz więcej osób zaczyna działać w ppi Tongue