Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! (/Temat-Pozostale-restocki-w-tym-tygodniu-i-nie-tylko-13905)

Strony: 1 2


Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - Tech - 21-09-2010 19:35

Wczoraj - a właściwie to dzisiaj bo było już po 1 w nocy - odbył się restock dla Silver/Gold Z-Listerów. Nagrody rozeszły się w MEGA szybkim tempie, ale mimo to kilku osobom z naszego forum udało się wygrać wartościowe nagrody (w tym kilka iPodów!). Screeny zamówień znajdziecie TUTAJ.

W tym tygodniu zostały nam jeszcze dwa restocki. Jakie? Dowiecie się poniżej!

  • Czwartek (prawdopodobnie) - Shopowo-Wallpaperowy Restock jedynie dla tych, którzy między 14 września 6:00 a 21 września 5:59 rano kupili jedną z Ultimate Wallpaper lub zrobili zakupy w shopie, za które otrzymali co najmniej 100 PTZ.
  • Piątek, Sobota lub Niedziela - Specjalny Generalny Restock dla tych, którzy między 19 września 6:00 a 24 września 5:59 rano zaproszą choć jedną osobę, która owe zaproszenie zaakceptuje.

Jak zwykle, w oczekiwaniu na uzupełnienia zapraszam na Forumowego Chatboxa oraz Kanał TeamSpeak 3, gdzie prawdopodobnie najszybciej dowiesz się o rozpoczęciu restocku. Powodzenia!


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - Nayare - 21-09-2010 19:43

Maly blad, restocku nie moze byc w niedziele. Tylko nie wywijaj sie, ze miales na mysli noc z soboty na niedzieleBig Grin


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - Tech - 21-09-2010 19:51

W niedziele ogólnie nie powinno być, ale tak, chodziło mi tu o to, że po północy w sobotę może być. Jakbym niedzieli nie napisał to by mi to ktoś wypomniał pewnie Tongue


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - ~fataL - 21-09-2010 20:01

Dzięki nie wiedziałem kiedy ten shopowo-wallpaper
2 x +


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - ambrell - 21-09-2010 20:16

Jak zawsze świetny NewsWink Dzięki Tech!


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - Monster - 21-09-2010 20:24

Jestem na oba Restocki zapisany Smile


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - pitfromhell - 21-09-2010 21:06

Już nie mogę się doczekać Generalnego :-) i poluje skromnie, 25$ PP.


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - BartuS - 22-09-2010 06:17

Ja muszę sobie kupić znajomego ;]


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - paskur - 22-09-2010 07:57

"Piątek, Sobota lub Niedziela - Specjalny Generalny Restock dla tych, którzy między 19 września 6:00 a 24 września 5:59 rano zaproszą choć jedną osobę, która owe zaproszenie zaakceptuje."

a nie musi on zdobyc 500 ptz bo cos tam pisze na obrazku


RE: Pozostałe restocki w tym tygodniu i nie tylko! - pitfromhell - 22-09-2010 08:47

Hehe xD Na obrazu jest napisane, że nowy użytkownik dostanie 500 PTZ, w ramach promocji Big Grin