Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ (/Temat-Wykonam-Konta-Facebook-emaile-proste-prace-TANIO-139037)

Strony: 1 2


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - mikuss - 17-10-2016 17:00

(17-10-2016 13:54)Gratsy napisał(a):  @[Majka] proszę Cię, podbilem po 7 dniach facepalm
O Co chodzi? Wtedy, kiedy mikuss mi NAPISAŁ, zmieniłem ceny na poprzednie. Rzeczywiście, wtedy nie sprawdziłem regulaminu, ale cofnalem to i podbilem po 7 dniach ...

Podbicie chyba oznacza zmienianie ceny, nie?

Jeśli oznacza odświeżanie, to sorry, pomyślałem ^^^^.

Ty nawet nie rozumiesz zasad .... A jeśli tak prostych rzeczy nie rozumiesz to jak widać korzystanie z zarabiam. com powinno zostać dla wielu osób zakazane bo niedorośli do pewnych rzeczy jeszcze
Post w temacie możesz napisać co 7 dni i post to podbicie, chyba że @[Majka] to jeszcze prościej wytłumaczy bo ja już nie wiem jak prościej wytłumaczyć i tak prostologicznie opisane zasady regulaminowe
Zmiana ceny itp to po prostu edytujesz pierwszy post tematu


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Gratsy - 17-10-2016 17:23

@Up Dobra, dzięki myślałem, ze podbicir to znaczy ceny. Przepraszam za posty :/


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - DzikiJoe - 18-10-2016 22:07

Napisałem do ciebie priv i brak odzewu.


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - coffee - 19-10-2016 11:58

"$1, 20 zł "
co to za waluta?


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Gratsy - 19-10-2016 12:52

(19-10-2016 11:58)coffee napisał(a):  "$1, 20 zł "
co to za waluta?

Jak zauważyłeś na końcu jest zł


{Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - piotrekprorok - 22-10-2016 19:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.