Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ (/Temat-Wykonam-Konta-Facebook-emaile-proste-prace-TANIO-139037)

Strony: 1 2


{Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Gratsy - 06-10-2016 17:19

1. Dokładna nazwa przedmiotu w temacie: Konta fb/emaile
2. Opis przedmiotu: w 6
3. Zdjęcia/Screeny : ×
4. Kontakt: PW
5. Sposób zapłaty: paypal
6. Cena:

- konta fb zweryfikowane + e-mail
$1, 20 zł

-Sam e-mail
$80 gr

- konto fb zweryfikowane e-mail + e-mail + zdjęcie
$2 zł

- konto fb zweryfikowane e-mail + e-mail + zdjęcie + wypełnienie profilu
$3 zł

- konto fb zweryfikowane e-mail + email + dodanie do grup
$1,30 zł
1 grupa = $50 gr

- wykonanie prostego bloga
$5 zł

- wykonanie ankiet/survey'ów (zależy od czasu)
$1-2 zł (5-10 minut)

- pisanie postów/tekstów
$Do ustalenia$

- rejestracje z reflinkow
$0,50 gr

Oceny mnie:
http://zarabiam.com/Temat-Gratsy-oceny-opinie-139268?pid=1559746#pid1559746

Jeśli masz dla mnie jeszcze jakąś prostą pracę, pisz pw. Na pewno sie dogadamy Wink


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile $30%TANIEJ!!!$ - mikuss - 10-10-2016 08:48

Zanim Będziesz podbijał dalej to popatrz w regulamin co ile możesz to robić Tongue


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile $TANIO$ - lorkos - 12-10-2016 23:00

Jaka cena za zalozenie konta i dodanie do niego 30 angielskich grup ?
pisz na priv -jak tanio to wieksza ilosc takich potrzebuje


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile $TANIO$ - Gratsy - 13-10-2016 06:00

(12-10-2016 23:00)lorkos napisał(a):  Jaka cena za zalozenie konta i dodanie do niego 30 angielskich grup ?
pisz na priv -jak tanio to wieksza ilosc takich potrzebuje

Napisałem pw


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - mikuss - 17-10-2016 07:38

@[Majka] Czas chyba na %Smile
Pisałem koledze na temat podbijania by się zapoznał z regulaminem, ale jak widać przed moim postem i po moim poście kolega sobie bimba z zapisów co ile można zrobić podbicie.
Może % go nauczą zapoznania się


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Majka - 17-10-2016 08:08

(17-10-2016 07:38)mikuss napisał(a):  @[Majka] Czas chyba na %Smile
Pisałem koledze na temat podbijania by się zapoznał z regulaminem, ale jak widać przed moim postem i po moim poście kolega sobie bimba z zapisów co ile można zrobić podbicie.
Może % go nauczą zapoznania się

@[Gratsy] mikuss ma rację. Zapoznaj się z regulaminem działu! Wszystkie Twoje @ref ukryłam i proszę nie rób tak więcej.


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Shadecaster2 - 17-10-2016 08:27

Email za 80groszy? <szok>


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Gratsy - 17-10-2016 13:54

@[Majka] proszę Cię, podbilem po 7 dniach facepalm
O Co chodzi? Wtedy, kiedy mikuss mi NAPISAŁ, zmieniłem ceny na poprzednie. Rzeczywiście, wtedy nie sprawdziłem regulaminu, ale cofnalem to i podbilem po 7 dniach ...

Podbicie chyba oznacza zmienianie ceny, nie?

Jeśli oznacza odświeżanie, to sorry, pomyślałem ^^^^.


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - DzikiJoe - 17-10-2016 15:53

wysłałem priv


RE: {Wykonam} Konta Facebook/emaile + proste prace $TANIO$ - Gratsy - 17-10-2016 16:57

(17-10-2016 15:53)DzikiJoe napisał(a):  wysłałem priv

Nic nie dostałem :/