Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mobilne Ppi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mobilne Ppi (/Temat-Mobilne-Ppi-139032)



Mobilne Ppi - trajbson - 06-10-2016 15:36

Czy powie mi ktos jak wyglada zarabianie na mobilnym ppi co trzeba zrobic zeby zostal zaliczony "lead".Oraz jakie serwisy oferuja takei uslugi ?


RE: Mobilne Ppi - Nymeb - 06-10-2016 15:44

Lead zaliczony jest gdy dana osoba wypełni ofertę czyli np. zarejestruje się przez email, pobierze aplikacje itp. Najlepszy serwis to według mnie OGAds. Mają swoje LP więc nie musisz mieć nawet strony wystarczy wygenerować ruch. Jak chcesz więcej informacji to pisz na PW postaram się pomóc - sam tam trochę siedzę. Wink


RE: Mobilne Ppi - trajbson - 07-10-2016 09:11

ile czeka sie na aktywacje konta w ogads? A jest taka tam opcja ze dostajemuy odrazu link bezposredni do instalacji apki? Czyli ze jak ktos kliknie to odrazu instaluje sie mu apka.


RE: Mobilne Ppi - twardy - 07-10-2016 10:23

Mi w kilka godzin aktywowali konto. Nie ma linkow. Sa lockery i offerwalle.


RE: Mobilne Ppi - aquarius - 07-10-2016 16:26

Jest taka opcja. Musisz tylko napisać do admina że chcesz promować bezpośrednio którąś z ofert.