Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting (/Temat-Hosting-139030)



Hosting - vertez5 - 06-10-2016 14:48

szukam jakiegos zagranicznego hostingu do polskiej domeny gdzie mozna płacić smsem ?


RE: Hosting - kyniu - 06-10-2016 18:53

Polską domenę możesz podpiąć chyba do każdego hostingu. Szukasz zagranicznego hostingu czy hostingu z serwerami zagranicą (wiele polskich hostingów ma właśnie serwery za granicą).


RE: Hosting - Karewer - 06-10-2016 22:54

Koledze pewnie chodzi o pewną anonimowość i stąd chęć płatności smsem. Wpisz sobie offshore hosting w google i będziesz miał wszystko na tacy. Każdy hosting oferuje możliwość podpięcie domeny z dowolnym rozszerzeniem.


RE: Hosting - vertez5 - 07-10-2016 10:47

chodzi mi bardziej o to zeby było cos jak mintshost tylko ze jakies zagraniczne zeby mi nie usuwali strony jak mam na niej jakieś reklamy bukmacherów które w polsce są nie legalne