Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obraza mojej osoby. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Obraza mojej osoby. (/Temat-Obraza-mojej-osoby-139029)

Strony: 1 2


Obraza mojej osoby. - Zdisek - 06-10-2016 14:44

Witam!W tym tematem chciałbym ostrzec osoby które mają zamiar przeprowadzać transakcję z użytkownikiem Robaczek12 (transakcję z nim robiłem wiedząc że ma bana,nick na GG:Ulcia).Dwa (?) dni temu umówiliśmy się że załatwie 300 łapek w górę na jego fp.Niestety do czego się przyznam bez skrupułów nie udał mi się tego wykonać więc kulturalnie napisałem do niego że nie dam rady tego zrobić i w ciągu 24h odeślę mu pieniądze.Ten zaczął mnie nazywać złodziejem i oszustem było też parę innych nie miłych określeń (zobaczycie je na zdj).Tak jestem świadom tego że to po części moja wina ale mógł się wstrzymać z wyzwiskami.A oto dowody:
#1.dowód zwrotu:
[Obrazek: m046v98ireji.png]
#2.Rozmowy:
[Obrazek: 9poqygezzjyc.png]
[Obrazek: w6lvi2h7f9an.png]

Dla bardziej zainteresowanych mam jeszcze 2 ss Wink


RE: Obraza mojej osoby. - mikuss - 06-10-2016 15:06

@[Majka] "Nasz" Robaczek12 za co dostał bana ??
Jak dla mnie ten temat zupełnie zbędny bo zachowałeś się uczciwie, poinformowałeś że nie wykonasz zlecenia i w ciągu 24h wysłałeś zwrot.
Nie ma powodu byś zamieszczał screen dotyczący zbanowanej osoby i jego wyzwisk pod Twoim adresem taka moja ocena Smile


RE: Obraza mojej osoby. - zbyszeq - 06-10-2016 15:07

Troche jak w przedszkolu facepalmfacepalm


RE: Obraza mojej osoby. - Zdisek - 06-10-2016 15:09

(06-10-2016 15:06)mikuss napisał(a):  @[Majka] "Nasz" Robaczek12 za co dostał bana ??
Jak dla mnie ten temat zupełnie zbędny bo zachowałeś się uczciwie, poinformowałeś że nie wykonasz zlecenia i w ciągu 24h wysłałeś zwrot.
Nie ma powodu byś zamieszczał screen dotyczący zbanowanej osoby i jego wyzwisk pod Twoim adresem taka moja ocena Smile

Wysłałem go w ciągu 15 min bo się tak czepiał Tongue a jeśli tak to temat można usunąć Smile

(06-10-2016 15:07)zbyszeq napisał(a):  Troche jak w przedszkolu facepalmfacepalm

Wolałem to dodać i napisać całą prawdę, ponieważ mi groził banem i cholera wie co by o mnie nagadał Majce.


RE: Obraza mojej osoby. - twardy - 06-10-2016 15:22

Co by nagadal Majce jak on tu ma bana za bluzgi i grozby xD


RE: Obraza mojej osoby. - mikuss - 06-10-2016 15:29

(06-10-2016 15:22)twardy napisał(a):  Co by nagadal Majce jak on tu ma bana za bluzgi i grozby xD

@[twardy] Może robaczek na innym koncie już tutaj operuje ....


RE: Obraza mojej osoby. - Hopekk94 - 06-10-2016 18:30

Mi tam sie bardzo dobrze wspolpracowalo z robaczkiem. Czesto razem cos robilismy


RE: Obraza mojej osoby. - Robaczek12 - 18-10-2016 16:52

mikuss za nic dostałem bana i nie operowałem na innym koncie
ale za to pana lubie najbardziej na forum
Hopekk94 - często robiliśmy sobie dobrze haha Smile


RE: Obraza mojej osoby. - koneser00 - 18-10-2016 17:03

Poczułem się jak w szkole ....


RE: Obraza mojej osoby. - Robaczek12 - 22-10-2016 00:18

Zdisek - mowilem ze jestes OSZUSTEM idealnie zgadłem złodzieja Smile a każdy nie wierzył mi. Tak wyzwałem go nalezało mu sie oszustowi.