Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ale to już było ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ale to już było ... (/Temat-Ale-to-juz-bylo-139027)



Ale to już było ... - xOceanFirex - 06-10-2016 13:37

Witajcie,

Ja chciałbym troszkę inaczej wykorzystać ten temat.
Każdy zakłada swój kajecik z myślą o motywacji ( dopping ludzi, słowa otuchy, rady ), natomiast ja już określiłem sobie swój cel, zmierzyłem się z nim i posiadam podsumowania Smile.
Co więcej zarabiałem głownie ze swoich stron i nie było to wszystko oparte o sub sms, programy typu HYIP itd.
Całość opisywałem nie tutaj a na swoim blogu.

Swój cel naskrobałem TUTAJ i miał on polegać na uzbieraniu 14 500 zł na Audi A3 typu 8p Sportback w rok Smile.
Jakby nie liczyć musiałem wystartować z wysokiego pułapu, gdyż potrzebowałem zarabiać 14 500 : 12 = 1 209 zł już od pierwszego miesiąca ...

I tak mija pierwszy miesiąc, ze świetnym wynikiem ale "nieco" mniejszym niż zakładany.

W drugim miesiącu poprawiłem swój wynik, niestety już w trzecim miesiącu zaliczyłem mały spadek i wróciłem do punktu początkowego.

Minął styczeń i luty a ja już straciłem wiarę w siebie. Niewiele robiąc w marcu (cała masa pracy nie związana z projektem -> zlecenia programistyczne) sprawiłem, że był to pierwszy miesiąc przynoszący dochód pasywny [Zestawienie klik].

Okres przedsesyjny, który u mnie jest wyjątkowo intensywny sprawił, że nie napisałem nic aż do 10 sierpnia gdzie wylałem swoje żale i frustracje. Jednak także dzisiaj myślę, że poruszyłem w nim kilka ważnych kwestii odnośnie zarabiania w internecie, dlatego jeżeli masz chęć to polecam się zapoznać.

No i finalnie mija 21 września i mój cel stracił ważność. Jak sobie poradziłem ? Możesz zobaczyć w tym wpisie.


Kilka słów dla szanownego grona zarabiam.com Wink
Może nie odkryłem niczego nowego, może nie zarobiłem niewiadomo czego, ale pokazałem ( troszeczkę niechcący ), ze zarobek w pełni pasywny jest dalej możliwy.


Ale to już było ... - Hybrid1990 - 10-12-2019 22:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.