Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/propozycje zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidVerts/propozycje zarobku (/Temat-PaidVerts-propozycje-zarobku-139004)

Strony: 1 2


PaidVerts/propozycje zarobku - Gratsy - 05-10-2016 13:37

Siema, może posądzicie mnie za bezmózgowca, i może tak jest, ale kompletnie nie rozumiem tego serwisu. Wiem tylko tyle, że kilka się trzy rzeczy i zielony guzik, potem trzeba odczekać kilkanaście sekund i ma się 25 bap na koncie. Jak tu promować swoją stronę niby, jak nic nie da się dodać? I po co się zbiera punkty bap? Można je wymienić na $? Wytłumaczy ktoś serwis? Bo z poradników niewiele zrozumiałem :/
Osoba, która wytłumaczy dostanie + :)

PISAĆ PROPOZYCJE ZAROBKU, BEZ INWESTYCJI
i nie subsms


RE: PaidVerts - MrocznyKILL - 05-10-2016 16:11

Jest na forum cały dział poświęcony temu serwisowi zerknij http://zarabiam.com/Forum-PaidVerts-395


RE: PaidVerts - Gratsy - 05-10-2016 16:34

@Up widze, ale nie ma tam nic zrozumialego :/


RE: PaidVerts - MrocznyKILL - 05-10-2016 16:40

Tak od serca powiem Ci abyś odpuścił ten serwis są znacznie lepsze metody zarabiania a co ważniejsze bezpieczniejsze.


RE: PaidVerts - Gratsy - 05-10-2016 16:58

@Up co polecasz w takim razie, bez oglądania reklam, dobry zarobek i w krótkim czasie? Bez dużego poświęcenia czasu, Max. 1-2 h dziennie

O z dobrym systemem polecanych, wypłaty PP i niski próg wypłaty? XD, mam dużo wymagań


RE: PaidVerts - MrocznyKILL - 05-10-2016 18:51

Serwis z sygnatury na pewno coś tu znajdziesz. Możesz tu robić niemal wszytko od promowanie produktów finansowych z prowizjami do 50 zł przez klikanie w reklamy za grosiki poprzez pisanie na forach nawet po 50 gr za post możesz promować ptp lub płatny traffic opcji jest kilkanaście Idea To Ty wybierasz czym się zajmiesz... Choć sporo część to opcje hobbistyczne dla zabicia czasu ale przyjrzyj się dokładnie wszystkim opcjom to że niektóre są wręcz śmieszne nie oznacza że inne nie mogą Ci dać nawet kilkaset zł miesięcznie.


RE: PaidVerts - Gratsy - 05-10-2016 20:14

Czy Ty mówisz o sejfiku? Nie, sorry rzuciłem ten serwis, bo do marnych groszy nawet nie mogłem dojść :/. Potrzeba mi coś podobnego, ale oplacalnego i z większą sumką


RE: PaidVerts - MrocznyKILL - 05-10-2016 20:18

Odszedłeś gdy był już płatny traffic i produkty finansowe czy jeszcze nie bo to względnie nowe metody zarobku.


RE: PaidVerts - adik7276 - 05-10-2016 21:11

(05-10-2016 20:14)Gratsy napisał(a):  Potrzeba mi coś podobnego, ale oplacalnego i z większą sumką

Chcesz opłacalny biznes z lepsza kasą, nie masz żadnej wiedzy o zarabianiu w necie, chcesz poświęcać na to niewiele czasu i nic chcesz klikać reklam, a na dodatek chcesz zarobić w szybkim czasie facepalm

Mam dla Ciebie rade - idź na etat i daj sobie spokój z zarabianiem w internecie.


RE: PaidVerts - Gratsy - 05-10-2016 21:19

@Up nie mogę sobie pozwolić na etat, zgryzielcu, bo jestem poniżej 18

@Up@Up chyba odszedlem przedprzed tym