Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 500 złoty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 500 złoty (/Temat-Inwestycja-500-zloty-138971)

Strony: 1 2 3


RE: Inwestycja 500 złoty - 11natinka11 - 05-10-2016 04:55

Ja mogę polecić coś innego niż revshare czy buxy, ale jak ze stabilnością programu sama też nie wiem. Jakby co nie namawiam i tak wybierzesz co Ci najbardziej odpowiada. Program inwestycyjny jest w temacie


RE: Inwestycja 500 złoty - Hellu - 06-10-2016 23:40

MXR dobrze się zapowiada, nie wiem czy wytrzyma do 2020 ale jeszcze ma trochę życia przed sobą.


RE: Inwestycja 500 złoty - matix2711 - 12-10-2016 12:11

Tego nikt nie wie co będzie za 4 lata.. Wszystko się może zdarzyć Wink


RE: Inwestycja 500 złoty - cris007 - 21-10-2016 09:41

Schemat przecietnego nie zarabiacza na revach(na przykladzie mx):
1.Wchodzi mx na rynek---
Nie wchodze w nowosci poczekam az program sie ustabilizuje
2. Po roku prgramu na rynku---
Kurcze no program widac dziala ale moze niedlugo padnie bo juz dziala rok
3. Po trzech latach programu na rynku---
Jaki bylem glupi ze nie zainwestowalem po pierwszyn roku, teraz to sie nawet nie oplaca, program niedlugo padnie a i tak wszystkich ludzi zabrali najwieksi revsharowcy... nawet nikogo nie polece

I na tym sie konczy zarobek Tongue


RE: Inwestycja 500 złoty - matix2711 - 21-10-2016 16:18

(21-10-2016 09:41)cris007 napisał(a):  Schemat przecietnego nie zarabiacza na revach(na przykladzie mx):
1.Wchodzi mx na rynek---
Nie wchodze w nowosci poczekam az program sie ustabilizuje
2. Po roku prgramu na rynku---
Kurcze no program widac dziala ale moze niedlugo padnie bo juz dziala rok
3. Po trzech latach programu na rynku---
Jaki bylem glupi ze nie zainwestowalem po pierwszyn roku, teraz to sie nawet nie oplaca, program niedlugo padnie a i tak wszystkich ludzi zabrali najwieksi revsharowcy... nawet nikogo nie polece

I na tym sie konczy zarobek Tongue

Haha dobrze powiedziane, mniej myślenia, wiecej działania Tongue


RE: Inwestycja 500 złoty - mateusz2045 - 21-10-2016 16:40

domena i hosting


RE: Inwestycja 500 złoty - mikuss - 21-10-2016 16:44

(04-10-2016 19:02)AJ97 napisał(a):  tylko żeby uzyskać stabilizację finansową

Z takimi wymaganiami to tylko i wyłącznie oferta zamrażarki pieniędzy : http://zarabiam.com/Temat-Do-50zl-za-zalozenie-DOBREJ-lokaty-139576
spełnia w 100% Twoje kryteria, nic innego niestety żadna piramida finansowa takich wymagań nigdy nie będzie wstanie spełnić


RE: Inwestycja 500 złoty - VinXin - 21-10-2016 18:35

(04-10-2016 19:02)AJ97 napisał(a):  Witam, mam do zainwestowania małą sumkę, bo około 500-800 złoty i nie zależy mi, aby już dzisiaj zacząć zarabiać kokosy, tylko żeby uzyskać stabilizację finansową i ciągle się rozwijać już w przyszłym roku (okolice kwietnia).
Przez około 5 miesięcy chcę tylko inwestować, a na wiosnę 2017 już zacząć wypłacać małe sumki pieniędzy.
Coś ktoś poleci?

Szczerze to za mało konkretów, żeby cokolwiek doradzić (poza wspomnieniem o paru programach "wpłać i czekaj", które ze stabilnością mają niewiele wspólnego). Zarobić można dosłownie na wszystkim, jednak decyzja jak to zrobić zależy od wielu czynników :

- inwestycja ma być tylko na zasadzie rozkręcania stabilizacji finansowej, czy stabilizacją samą w sobie
- ile czasu dziennie możesz poświęcić
- jakie są Twoje mocne strony (znajomość języków obcych, umiejętności interpersonalne, znajomość kodowania, łatwość pisania tekstów, jak szybko przychodzi Ci analiza danych i wiele innych czynników). Bez znajomości swoich możliwości i predyspozycji "skok" na cokolwiek to potencjalna strata zainwestowanego kapitału - mówię o wszystkich możliwościach inwestycji - od inwestycji finansowych do tych w sprzęt, lub towar przechodni itp.
- czy interesuje Cię automatyzacja zarobków, czy wolisz mieć całkowitą kontrolę nad tym czy i ile zarabiasz.

Szukanie "złotego sposobu" nie jest celem samym w sobie - najwięcej zarobisz robiąc to co potrafisz i lubisz robić. Nie każdy typ zarobku odpowiada każdej osobie - jedna osoba będzie w stanie sprzedać komuś Pałac Kultury jako pada do Playstation, a druga nie będzie sprzedać rarytasu za 1/100 jego ceny. Jednej osobie z łatwością przyjdzie napisanie tekstu, a druga nie będzie w stanie sklecić nawet zwykłego komentarza nie powodując porażenia mózgowego u czytającego.

Odpowiedz na pytania, które zadałem powyżej i sądzę, że więcej osób będzie w stanie coś doradzić.

Według tego co napisałeś do tej pory moim zdaniem najlepszym wyjściem byłoby przeczesanie forum względem różnych typów zarobku i znalezienie odpowiedniego mentora, który wytłumaczy Ci wszystko co i jak zależnie od wybranego kierunku. Pod słowem mentor nie kryje się osoba typu "wejdź w nasz super biznes bez ryzyka - razem damy radę" tylko osoba z wiedzą praktyczną (dotyczy to też inwestowania w opcje binarne i na forexie), która naprawdę się rozwija w wybranym kierunku.

Jest na tym forum wiele hmmm znanych użytkowników oferujących mentoring. Samo wskazanie w co zainwestować jest stratą czasu bo sama inwestycja to tylko początek.

Wyszedł przydługi post, ale mam nadzieję, że trochę wyjaśnił.


RE: Inwestycja 500 złoty - Lukasz5555 - 21-10-2016 19:07

Szczerze to polecam MXR, program jest stabilny, Admin i właściciel to porządni ludzie, którzy podróżują po świecie z eventami, organizują spotkania dla osób zainteresowanych dalszymi losami programu. Przede wszystkim warto wejśc do programu bo dużo czasu to nie wymaga, wystarczy wyklikać dziennie 10 reklam i zakupić ad packi. Jak byś był zainteresowany to napisz do mnie a podeśle link i pomoge w razie problemów


RE: Inwestycja 500 złoty - kamwill - 23-10-2016 18:44

A co uważacie o inwestowaniu tak małych kwot w złoto lub srebro
? Ostatnio na robię laskę kolegom przeglądałem jak ostatnio kształtują się ceny tych kruszców i nawet za małe kwoty, można dokonać drobnej inwestycji. Zastanawiam się tylko, czy kupowanie paru gram złota, czy srebra przyniesie mi jakiś realny zysk.