Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sprzedaz poradnikow do sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: sprzedaz poradnikow do sub sms (/Temat-sprzedaz-poradnikow-do-sub-sms-138939)



sprzedaz poradnikow do sub sms - themate0 - 03-10-2016 23:39

witam, czy sprzedawanie poradników które pokazują jak promować programy partnerskie subsms jest legalna?? zakładamy że sposób promowania bądz tez promowany program jest nielegalny tzn. narusza prawa autorskie lub oszukuje (klient nie dostał, czego oczekiwał)?


RE: sprzedaz poradnikow do sub sms - aero2 - 03-10-2016 23:42

Oczywiście że jest nielegalna, bo namawiasz do przestępstwa, uzyskując przy tym korzyść finansową.


RE: sprzedaz poradnikow do sub sms - themate0 - 03-10-2016 23:50

no fakt, mogłem się tego domyśleć Tongue

wtedy pozostaje jedynie opisywać przykłady legalne, a czytająca osoba musi się domyślić o co chodzi tak na prawdę Tongue


RE: sprzedaz poradnikow do sub sms - kukiz87 - 03-10-2016 23:51

Ja chyba sie nie zgodze aero z Tobą , a nie wystarczy wzmianka ze nie polecasz zarabiania w ten sposób i nie bierzesz odpowiedzialnośći za skutki ? , kupowałem sporo poradników i w praktycznie każdym taka wzmianka była


RE: sprzedaz poradnikow do sub sms - themate0 - 03-10-2016 23:54

ostatnio czytałem artykuł na wp czy innej stronie zatytułowany "jak okraść bankomat" i satyrycznie można było się dowiedzieć kilka sposób na temat kradzieży owej maszynyBig Grin

aczkolwiek sytuacja może by się skomplikowała jeśli ktoś by sprzedawał poradnik jak okraść bankomat

może trochę inny przykład, ale cel poradnika zakończył by się procederem wbrew prawa ;P


RE: sprzedaz poradnikow do sub sms - vojtec - 04-10-2016 18:55

Według mnie zależy jak to ugryziesz. Jeżeli będziesz sprzedawał "poradnik jak okraść bankomat" to pucha 10 lat gwarantowana. Natomiast gdybyś sprzedawał np. dostęp do strony/artykułu, w którym jak na podanym wyżej przykładowym serwisie WP.PL opisujesz takie metody w postaci artykułów to już może być inna rozmowa. Ale pewnie istotna jest też szczegółowość, z jaką opisujesz dany proceder.

Tak czy inaczej kreatywność mile widziana, bo już nie jeden żarówkę sprzedawał jako urządzenie grzewcze. Idź w tą stronę.