Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot (/Temat-SCAM-Eva-Synthesis-od-3-5-dziennie-do-upadku-naliczanie-minutowe-Telegram-Bot-138928)

Strony: 1 2


[SCAM] Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Lazork - 03-10-2016 20:14

Kolejny projekt na Telegramie
Nieco zmodyfikowany klon programu Lara with Me.

Program wystartował 21 września 2016 r.

Minimalna inwestycja - 1$

Dzienne naliczenia (dożywotnio) - 3,5% - 4%
3,5% dla depozytu od 1$ do 2000$
3,7% dla depozytu od 2001$ do 10000$ i
4% dla depozytu od 10001$ do 50000$
Naliczenia co minutę!

Min. do wypłaty - 0,10$

Prowizja za polecenie - 10%

Procesory
Perfect Money, Bitcoin, AdvCash i Payeer

Czysty linkSad
Ref linkSmile

Depozyt/wypłata
[Obrazek: depozyt.png]

Film promujący:
https://www.youtube.com/watch?v=XnJclavQgH0&feature=youtu.be

Przed wpłaceniem jakichkolwiek środków do programu poszukaj więc na własną rękę informacji na jego temat i zdecyduj czy i ile możesz do tego programu wpłacić.
Ten program jest bardzo ryzykowny.
Należy zachować szczególną ostrożność!
Zawsze inwestuj tylko tyle ile możesz stracić.

Programy typu hyip/revshare to programy bardzo wysokiego ryzyka w których większość uczestników traci swoje środki, działające zazwyczaj na zasadzie schematu ponziego/piramidy finansowej. Inwestując w nie pieniądze musisz zdać sobie sprawę z możliwości ich utraty. Dysponujesz swoimi środkami na własną odpowiedzialność i ryzyko.
https://pl.wikipedia.org/wiki/HYIP



RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - banipunz - 03-10-2016 20:34

Przeraza mnie ilosc klonow Lary rozwijajacych sie na telegramie, to juz chyba trzeci ktory dzis widze Lol
Mimo wszystko mozliwe, ze wbije za drobne.


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Lazork - 03-10-2016 20:41

Ja na razie tak zrobiłem jak podziała z tydzień to mam zamiar trochę dołożyć z lary

Sent from my SM-N910C using Tapatalk


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Lazork - 05-10-2016 17:41

powoli przelewam z lary na Eve Smile
[Obrazek: eva.jpg]


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Patrykso - 05-10-2016 18:40

Akurat zostało mi 15zł to też wpłaciłem ciekawe co z tego będzie


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - rafi213 - 06-10-2016 20:16

No i przyszła pora na małą zdradę Lary, ja też zaczynam tutaj zabawę, wygląda na porządnie zrobiony kolejny bot. 16 dni i jest już prawie 1,5 mln $ w Lara po takim czasie było ich nawet mniej.

Mamy też już swój czat na telegramie, osób z każdym dniem przybywa. Smile

Zaczynam od takiego depozytu:

[Obrazek: 200b5sz.jpg]

Kto uważa, że na rejestracje do Lary jest już za późno i przegapił swoją szansę to myślę, że wg mnie powinien tutaj spróbować.
U mnie jak zawsze pełen mentoring, najlepiej pisać na telegramie.


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Lazork - 06-10-2016 20:21

wypłaty na BTC jak na razie instantSmile


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Wizygran - 06-10-2016 20:51

Powodzenia wszystkim, ciekawie sie zapowiada ale nie mam z czego wejść więc wszystkim wysokich zarobków życze Big Grin


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - rafi213 - 07-10-2016 00:31

...


RE: Eva Synthesis - od 3,5% dziennie do upadku- naliczanie minutowe - Telegram Bot - Patrykso - 07-10-2016 10:49

Sieć jest obciążona czy jak zleciłem wypłatę i cisza

EDIT: Na Czacie pisze dużo osób ,że nie dostało w ogóle wypłaty czyżby zarobili swoje i nara