Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 (/Temat-Zamkniety-Nowe-zimowe-ikonki-By-Kleszczman-v2-1389)



[Zamknięty]Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Kleszczman - 02-02-2010 17:30

O to najnowsze zimowe ikonki które zostaną z nami przez dłuższy czas Wink
Mam nadzieję że się wam spodobają Big Grin

Ikonki:
[Obrazek: icoblue.png] [Obrazek: icored.png] [Obrazek: icowhite.png]

Wszystkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie grafiki ze strony będzie karane i będzie wiązać sie z odpowiedzialnością cywilną i prawną zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku.


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Davids69 - 02-02-2010 17:31

FajniusieHuh
Mi się podobaja xD


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Gumowy - 02-02-2010 18:06

Zdania są podzelone, ale osobiście ikonki mi się podobają Smile Idealne odniesienie do aktualnej pogody Tongue


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Magnus - 02-02-2010 19:25

nawet nawet ;] // najlepsza ta z szalikiem ;] ;]


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Omnixxx - 02-02-2010 19:59

super!


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Shine - 03-02-2010 09:12

Mi się nie podobają, no może prócz tej z szalikiem bo ta jest git ;].


[Zamknięty][Zamknięty]Nowe zimowe ikonki By Kleszczman v2 - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.