Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem - Serwisy do nabijania statystyk YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Problem - Serwisy do nabijania statystyk YT (/Temat-Problem-Serwisy-do-nabijania-statystyk-YT-138868)



Problem - Serwisy do nabijania statystyk YT - lnsert - 02-10-2016 14:56

Witam!

Mam mały problem z dwoma serwisami do nabijania statystyk np. wyświetleń na YT.

1. YTMonster - Odpalam ich bota na stronie > klikam start po czym otwiera się nowa karta i ładuje się strona, ładuje i ładuje - przestać nie może, a co za tym idzie nic się dzieje.

Próbowałem wyłączać adblocka, próbowałem w incognito (nic) - tylko i wyłącznie w google chrome, czy zmiana przeglądarki może pomóc?

2. AMF (AddMeFast) - nabiłem x ilość kredytów, po czym wstawiam swój film do nabijania przykładowych wyświetleń, CPC (coins per clic) ustawione na 10 - dziś wpadły aż 3 - jakim cudem skoro chcąc zarobić kredyty są z dwie oferty po 10 cpc i 3 +10 cpc.

Robię coś źle czy tak działa ten serwis (parę lat temu pamiętam, że wyświetlenia hulały ostro). Da radę to przyśpieszyć?

Jeżeli polecacie jeszcze jakieś serwisy do tego typu akcji, napiszcie proszę jakie.
Te które znam: like4like, ytmonster, amf, fangrow.

Pozdrawiam!


RE: Problem - Serwisy do nabijania statystyk YT - lnsert - 03-10-2016 21:14

Ktoś? Coś?


RE: Problem - Serwisy do nabijania statystyk YT - ROBERTO28 - 07-10-2016 07:40

Polecam TUTAJ za 1$ 4000 tyś wys. bardzo dobry ruch masz tam pełno różnych usług wartych uwagi.