Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poker online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poker online (/Temat-Poker-online-138866)

Strony: 1 2 3


Poker online - TheDragonnis - 02-10-2016 14:40

Witam serdecznie.
W pokera gram od 17 września bodajże - około 2 tygodni. Szukałem dobrego sposobu na jakiś zarobek przez internet. Stwierdziłem, że poker to może być to coś. Mimo, że polska mentalność na temat tego sportu jest ogólnie zła, a sam poker jest nielegalny (oprócz pokera sportowego, który bodajże w maju został dopuszczony do rozgrywania) - niestety, to zdecydowałem się pograć.
W zasadzie w pokera gram dosyć długo, ale nigdy nie robiłem tego na "wyższym" poziomie. Znałem układy, można było pograć na jakichś biwakach jeszcze w gimnazjum albo liceum, ale nic więcej oprócz tego, żadnych pozycji, umiejętnego przebijania czy blefowania, a na pewno nie prawdopodobieństwa.
Aktualnie obejrzałem prawie wszystkie tutoriale z PokerStars i w trakcie nauki zacząłem grać na owej platformie.
Wpłaciłem 28 września 80 zł, co dało mi dokładnie 20,26$ na start.
Aktualnie jest to 5 dzień mojej gry i mam na koncie 40,01$.
Z racji tego, że wpłaciłem początkowo ponad 20$, dostałem różne bonusy w postaci jakichś biletów i dzisiaj 5$ na grę, czyli wygrałem dotychczas 14,75$.
Pieniądze zarobiłem w 11 turniejach, z czego 10 turniejów wygrałem i były to Spin & Go, głównie za 0,5$ i 1$ wpisowego, a jeden turniej Sit & Go z wpisowym 0,10$, zakończyłem na 22 miejscu na 360 osób, zdobywając skromne 0,27$.
Nie są to zbyt duże stawki, ale wiadomo, że trzeba zaczynać od początku, a nie wchodzić od razu za 20$, tym bardziej, że nie jestem nawet w lekkim stopniu na poziomie zaawansowanym.

Podsumowując i tak chciałbym to prawdopodobnie zapisywać codziennie + szczególne rozdania:
Początkowy stan konta: 20,26$
Aktualny stan konta: 38,01$
Wygrane turnieje: 10
Miejsca płatne w turniejach: 1
Na plus: 17,75$

Celem jest uzbieranie około 75$ i zainwestowanie ich w karty, gdyż zajmuję się również cardistry, czyli popularnie nazywanym w Polsce "efektownym tasowaniem kart".
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że będzie się dobrze czytać.


RE: Poker - explrlz - 02-10-2016 15:27

Będę śledzić Smile grasz na pokerstars? Wink

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka


RE: Poker - Bazyl - 02-10-2016 15:37

@up

(02-10-2016 14:40)TheDragonnis napisał(a):  Aktualnie obejrzałem prawie wszystkie tutoriale z PokerStars i w trakcie nauki zacząłem grać na owej platformie.

Powodzenia życzę, w sumie to bardziej szczęścia Tongue


RE: Poker - explrlz - 02-10-2016 15:45

Coś nie doczytałem też tam gram rekreacyjnie Smile

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka


RE: Poker - TheDragonnis - 02-10-2016 18:03

(02-10-2016 15:37)Bazyl napisał(a):  @up

(02-10-2016 14:40)TheDragonnis napisał(a):  Aktualnie obejrzałem prawie wszystkie tutoriale z PokerStars i w trakcie nauki zacząłem grać na owej platformie.

Powodzenia życzę, w sumie to bardziej szczęścia Tongue

Szczerze mówiąc to materiały na stronie PokerStars są o wiele bardziej przystępną wiedzą niż jakiekolwiek książki imo, bo książki są napisane zupełnie innym językiem. A tutaj masz filmy, w których np. zawodowcy omawiają rozdania, gdzie jeżeli myślisz logicznie i znasz poprzednie lekcje, ustawienia pozycji, z jakich kart możesz przebić, jak ktoś przebił np. ze środkowej pozycji, to co może mieć itp., to według mnie taka nauka jest o niebo lepsza.
Nie trzeba być tak bardzo sarkastycznym. Dobra wiedza matematyczna i generalnie odczytywanie pewnych sygnałów. I na mikro stawki imo łatwo wygrywać.
Aktualnie dzisiaj wygrane 4,55$, ale podsumuję wieczorem.


RE: Poker - TheDragonnis - 02-10-2016 21:53

Dzisiejszy dzień zakończony.
Rozegrałem 8 turniejów:
- 6 spin & go, każdy po wpisowym 1$:
~3 wygrane, jedna 4$, druga również 4$ i trzecia 2$ = 10$
odjąć koszty wpisowego wychodzi 4$ na plus
- Jeden darmowy turniej o łącznej puli 100$, do którego bilet wygrałem dzięki wyzwaniom, gdzie miałem wygrać spin & go:
~Tutaj zająłem 36 miejsce na 304 graczy, co zapewniło mi potężną wygraną 0,55$.
- Jeden turniej Sit & Go na 9 osób z wpisowym 0,50$:
~Skończyłem na 6 miejscu, odpadając z parą dam na ręce.
Oczywiście, żeby nie popaść za bardzo w tilt i nie przegrać na dzisiaj skończyłem.
Podsumowując:
Początkowy stan konta: 20,26$
Stan konta z wczoraj: 38,01$
Aktualny stan konta: 42,06$
Wygrane turnieje: 13
Miejsca płatne w turniejach: 2
Dzisiaj na plus: 4,05$
Na plus: 21,8$


RE: Poker - Bartezx1997 - 02-10-2016 22:13

Niestety gry karciane mają to to siebie, że są zależne od szczęścia... Prawda - można zminimalizować jego wpływ przez umiejętności i doświadczenie, ale jednak jest coś na co nie mamy wpływu - karty.
A historia o tym jak to Dan Bilzerian nie zdobył fortuny na pokerze jest śmieszna, bo hajs dostał od starego, który robił mega przewały podatkowe Big Grin W każdym razie powodzenia!


RE: Poker - pshemek1 - 03-10-2016 10:58

Z doświadczenia na PokerStars wiem, że ten system lubi efektowną grę, więc jak mówisz, że z parą dam na ręce przegrałeś, to mi często padały wysokie pary vs np 2,3 przeciwnika Smile River często odwraca losy Smile A najlepsze rozdanie w Spin&Go miałem AA, drugi gracz KK i trzeci QQ Big Grin i wygrał z damami Smile


RE: Poker - TheDragonnis - 03-10-2016 13:52

Zapomniałem dodać:
Rozdanie które zapewniło mi wczoraj jakieś 0,15$ więcej:
http://www.boomplayer.com/ poker-hands/Boom/20926314_7AB59C9398
Jest ze spacją, bo robi się emotikonka
To właśnie jest szczęście, ale akurat tutaj pociągnęła mnie jakaś intuicja, widać słuszna. Big Grin


RE: Poker - TheDragonnis - 03-10-2016 21:38

Dzisiaj zdążyłem zagrać tylko 5 Spin & Go, może jeszcze zagram turniej z 500$ pulą, do którego bilet wygrałem w rozdaniach, ale nie sądzę, żebym próbował, a tym bardziej wygrał, bo jestem chory.
Dzisiejsza gra:
5 Spin & Go z wpisowym za 1$ (dostałem 5 biletów z bonusu):
~3 wygrane, wszystkie po 2$ = Wychodzi 6$ na plus.
+ dostałem 5$ bonusu za wpłatę.

Początkowy stan konta: 20,26$
Stan konta z wczoraj: 42,06$
Aktualny stan konta: 53,06$
Wygrane turnieje: 16
Miejsca płatne w turniejach: 2
Dzisiaj na plus: 11$
Na plus: 32,80$