Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie i zarazem prosba. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie i zarazem prosba. (/Temat-Pytanie-i-zarazem-prosba-138857)



Pytanie i zarazem prosba. - Darkengeld - 02-10-2016 12:23

Witam!

Jestem nowy na forum i nie wiem czy otworzylem ten temat w dobrym miejscu ( ewentualnie prosze o przeniesienie i z gory przepraszam) ale mam pytanie i prosbe o wrzucenie mi linka( oczywiscie moze byc ref) do jakiejs strony ktora oferuje reklame za sms z tym, ze mam kilka wymagan co do samej strony.

Otoz :


- Musi miec duzo AKTYWNYCH uzytkownikow
- MUSI miec zakaz korzystania z ad-blocka aby strona ktora reklamuje miala szanse ujrzec ludzie oko ( Sejfik pozwala na blokade reklam od reklamodawcow co mnie dziwi).

To by bylo na tyle Big Grin

Pozdrawiam, Przepraszam i Dziekuje


RE: Pytanie i zarazem prosba. - mysc - 03-10-2016 13:04

Sejfik pozwala na blokadę reklam, ale użytkownicy są wynagradzani za wejście w reklamowany link - jeśli będą mieć zablokowane reklamy, nie wejdą w ten link i nie zarobią pieniędzy. Ta blokada w niczym nie przeszkadza, i tak dostaniesz tyle wejść, ile kupiłeś Smile


RE: Pytanie i zarazem prosba. - Darkengeld - 05-10-2016 12:01

Spoko!

To moze dorzuce jeszcze jedno pytanie/prosbe:

Czy zna ktos moze stronke gdzie kupuje sie refferalli ( zagraniczna bo sejfik znam Big Grin).


Pozdroo


Pytanie i zarazem prosba. - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.