Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o filtr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytanie o filtr (/Temat-Pytanie-o-filtr-138839)

Strony: 1 2


RE: Pytanie o filtr - kukiz87 - 09-10-2016 13:30

Search Console---> Ręczne działania


RE: Pytanie o filtr - Karewer - 10-10-2016 11:09

Tylko pamiętaj, że GWT działają z lekkim opóźnieniem. Jeśli dobrze kojarzę, to jakieś 3 dni. Od razu nie dostaniesz takiej wiadomości, ale zauważysz na pewno, że Twoja strona pod pozycjonowanymi frazami, nie wyświetla się w wynikach. Kolejna sprawa to znaczny spadek ruchu, co jest normalne w przypadku filtra, bo Twoja strona może pojawiać się na 10 czy którejś tam stronie. Filtry są różne, ale jeśli dostaniesz bana, to całkiem zniknie z indeksu. Smile

Wpisz sobie w google komendę "site:twojadomena" i zobacz jaki wynik zwraca Ci google Smile


RE: Pytanie o filtr - kukiz87 - 10-10-2016 11:29

Zgadza sie to co kolega napisał , miałem 2 filtry został mi ten jeden , jeden na forum swoim miałem , to z tego bez problemu wyszedłem , i na tym androidzie mi został i walcze z gOOglem o powrót do indexu Smile , na szczescie w miare szybko mi odpisują , tak z 3-5 dni